Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
BALTAIS HELIKOPTERS
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

BALTAIS HELIKOPTERS

Izrādes sižets balstīts patiesos notikumos un stāsta par iepriekšējā Katoļu baznīcas pāvesta - Benedikta XVI - noslēpumaino atkāpšanos no amata. Benedikts XVI jeb Jozefs Racingers ir pirmais pāvests, kurš pēdējo 600 gadu laikā pameta savu posteni dzīves laikā. Līdz šim bija pašsaprotami, ka šis amats tiek pildīts līdz pat nāves brīdim. Oficiālā atkāpšanās versija par veselības problēmām ne visiem šķiet pārliecinoša. Ir arī citas versijas. Astoņi gadi, kuru laikā Racingers pavadīja pāvesta krēslā (no 2005. līdz 2013. gadam), sakrita ar visiem tiem jaunajiem izaicinājumiem un jautājumiem, ar kuriem mūsu civilizācija tika konfrontēta 21. gadsimta sākumā un atbildes uz kuriem joprojām nav atrastas.

Režisors un lugas autors - Alvis Hermanis
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece - Kristīne Jurjāne

Lomās:
Jozefs Racingers/Benedikts XVI - Mihails Barišņikovs
Pāvesta sekretārs - Kaspars Znotiņš
Māsa Tabiana - Guna Zariņa 

Izrāde pamatā angļu valodā (daļēji itāļu, poļu un latīņu valodās) ar simultāno tulkojumu uz latviešu un krievu valodu.

Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Lielajā zālē.
Biļešu cenas: 30,00; 40,00; 50,00; 60,00 EUR.
Pirmizrāde paredzēta 2019. gada 21. novembrī.

Biļetes tirdzniecībā no 9. septembra plkst. 10.00 www.biletes.jrt.lv

Vārds: Līga, 09.09.2019
Viedoklis: Ja eju uz teātri, tad tikai uz JRT. Ir gadījumi, kad arī nevaru paspēt nopirkt biļetes, bet šodien nejauši iedomājos par JRT, iegāju plkst. 11 online profilā un nopirku biļetes. Gadās visādi. Nesanāk ar pirmo reizi, tad nākošajā reizē parasti cenšos nopirkt ātrāk un parast sanāk.
Vārds: Marika Andruškēviča, 09.09.2019
Viedoklis: Tāda necieņa pret lojālo skatītāju un atbalstītāju. Esmu “reģistrēts” lietotājs jau no online biļešu pirmsākumiem.. vismaz 10 gadus. Kopš 2015.gada esmu nopirkusi 115 biļetes uz visdažādākajām izrādēm, pat ne tik labām, tad labas gribas vadīta, jo saprotam taču, ka ne katru mirkli šedevri top, bet teātrim IR jābūt, kur tos radīt. Vidēji gadā, atbalstot teātri, nopērku biļetes par 1.100 € , gan sev, gan ģimenei, gan tiem kas nevar atļauties vai nepaspēj nopirkt. Nekad neesmu ņēmusi atlīdzību par šīm biļetēm. Pērku biļetes kā reģistrēts lietotājs uz La Skala atklāšanu, Broadway un Eastend izrādēm, dažkārt paspēju nopirkt, citkārt - ne. Taču tik pazemota neesmu jutusies nekad! Saprotu, ja nevaru paspēt uzreiz nopirkt biļeti ( kā tas gadījās 3.09.19 ), bet pacietīgi gaidot un “piestrādajot” biļešu vietnē, tomēr pat iegādājos, jo MAN TIKA DOTA IESPĒJA. Saprotu, ka var neizdoties - arī tā ir gadījies. Bet - MAN TIKA DOTA IESPĒJA. Paldies par jaukajiem brīžiem, un piedodu jums tos gadījumus, kad izrāde bija jāatstāj (pavirša darba rezultāts). Esmu nolēmusi ieguldīt mazākā apjomā, tomēr tajos teātros, kur lojālu skatītāju ciena. Man mīļie, kas, mani pazīst un ir dalījušies mīlestībā un atbalstā pret skatuves mākslu - mūs gaida Valmieras Teātris, Daugavpils teātris, Liepājas teātris, Dearty Deal, Broadway un Eastend, La Skala ja ne tik bieži, bet skaisti, kvalitatīvi un, galvenais, bez rūgtuma sirdī. Jūsu Marika
Vārds: Varbūt lai iet ratā?, 09.09.2019
Viedoklis: Nu ko lai saka? 09.09.2019. jau 7.minūtē redzams, ka visas izrādes izpārdotas, bet 5min pirms tirdzniecības atbild: "Diemžēl ir sasniegts maksimālais lapas lietotāju skaits." Nekādi nav iespējams 7minūtēs iztirgot biļetes, jo internetbankas process paņem savas minūtes. Neticība jrt biļešu tirdzniecības skaidrībai.