Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
12/06/2017
BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS noslēgs Eiropas turneju Rumānijā un Šveicē

Noslēdzot šīs sezonas Eiropas turneju, 15. un 16.jūnijā režisora Alvja Hermaņa iestudējums BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS būs skatāms Sibiu Starptautiskajā teātra festivālā Rumānijā, bet no 23. līdz 25.jūnijam - Schauspielhaus Zurich, Cīrihē, Šveicē.

Sibiu Starptautiskais teātra festivāls ir plašs teātra, dejas, cirka, kino, performanču mākslas un mūzikas notikums, kas kopš 1993.gada šajā Transilvānijas mazpilsētā pulcē tūkstošiem dalībnieku un skatītāju. Tā dibinātājs ir Sibiu Radu Stancas Nacionālā teātra aktieris Konstantins Širiaks (Chiriac). Ja festivāla pirmsākumos tajā piedalījās vien dažas valstis, tad 2007. gadā, kad Sibiu bija viena no Eiropas kultūras galvaspilsētām, tie bija jau 2500 dalībnieku no 70 valstīm. Ar katru gadu festivāla viesu loks aizvien paplašinās, un biļetes tiek pilnībā izpārdotas līdz ar pirmo reklāmu parādīšanos. Gadu gaitā festivālā piedalījušās tādas personības kā Luks Persevals, Klauss Marija Brandauers, Eimunts Ņekrošus, Pīters Brūks, Jevgeņijs Mironovs, Peters Šteins un daudzi citi.

http://www.sibfest.ro/

Savukārt turnejas noslēgumā trīs BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS izrādes būs skatāmas arī Schauspielhaus Zurich, vienā no nozīmīgākajiem un tradīcijām bagātākajiem teātriem vācvalodīgajās zemēs.

http://www.schauspielhaus.ch/play/728-Brodsky---Baryshnikov