Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
RUPUCIS
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

RUPUCIS / TURTLE

Jake Jeppson
TURTLE

Production supported by the US Embassy and the Eugene O'Neill Theatre Center.

Up to thirty years of age you have been desperately trying to adapt to this incomprehensible world, but then one night on the beach you bump into something that does not suit the daily formulas — you have to save quite a legendary creature: a turtle that has seen pre-historic times. Two brothers with their wives in the chamber play by a young American playwright Jake Jeppson are forced to think about what takes place outside a comfortable, prosperous living standard.

Actors: Inga Alsiņa-Lasmane, Ivars Krasts, Iveta Pole, Varis Piņķis

Director – Lauris Gundars
Stage and costume designers – Agnese Stabiņa, Inga Bermaka

Venue: the Small Stage
Duration: 2 h 45 min
Price: 12,00 EUR

Premiere on October 31, 2013

Name: Māra, 06.01.2016
Comment: No visām JRT izrādēm, ko esmu redzējusi, šī patika vismazāk. Pagājis jau kāds laiks, šķiet, ka skatījos to 2013. gadā, un ar grūtībām varu atcerēties par ko tā īsti bija.
Name: Sandra, 03.10.2015
Comment: Izrāde nemaz neatbilst tās aprakstam. Parasti pēc JRT izrādēm ir ilgi par ko domāt, bet konkrētajai izrādei nevarēju sagaidīt beigas. Īsti nesapratu ne problēmu, par ko īsti ir izrāde, un nesagaidīju arī kulmināciju un tās atrisinājumu. Krasts - kaut kā vienveidīgs visās izrādēs, ko līdz šim nācies redzēt.
Name: i., 29.01.2014
Comment: neierasti,bet skaisti.
Name: skai, 23.01.2014
Comment: Nesiet puķes aktieriem, visiem četriem. Lieliski aktierdarbi! Patika arī scenogrāfija / spēles laukums. Kaut arī izrādē nav nenormālas drāmas, patika tāpat, jo rosināja domāt un diskutēt par mūsu attiecībām, ikdienu, atšķirīgajiem skatījumiem. Ļoti labi.
Name: Latvietis, 16.12.2013
Comment: Angļu valodu tikpat kā nesaprotu, bet tas nemaz netraucēja uztvert TV skanošo tekstu emocionālo jēgu. Varbūt pat palīdzēja koncentrēties uz aktieriem, viņu reakcijām uz dzirdamo. Lieliska Alsiņa, lielisks Krasts. Ja Piņķis un Pole nespēlētu ar apziņu, ka ir otrā plāna aktieri, būtu ideāls ansamblis. Paldies režisoram par latviešu skatītāja iepazīstināšanu ar jaunu, talantīgu un jutīgu autoru! Izrāde tur savā varā jau ceturto dienu, liekot domāt par mūsu pašu politiskajām "bākām", kas mums - "rupučiem" čakarē smadzenes, un to, cik vientuļi esam katrs savas nelaimes priekšā.