Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
SALA
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

SALA / ISLAND

Inga Ābele
ISLAND

The sea, the ships and the deals revealing people’s lives, passions, aspirations and wounded feelings. Will the relationship crisis make somebody look for an answer to the question — what to do with my life to make it worth living?

Actors: Gatis Gāga, Guna Zariņa, Iveta Pole, Gundars Āboliņš or Andris Keišs, Edgars Samītis, Regīna Razuma, Aigars Vilims or Andris Bērziņš, Jana Čivžele

Director – Māra Ķimele
Stage and costume designer – Kristīne Jurjāne

Venue: The New Riga Theater Museum Hall (at Talsu Street 1)
Duration: 3 h
Price: 7,00; 10,00; 15,00 EUR

Premiere on February, 2009

Name: Inese, 05.11.2015
Comment: Paldies! Izrāde patiešām lieliska! Arī aktieru tēlotie personāži sulīgi, trāpīgi! Jauki pavadīts vakars!
Name: Ingrīda, 04.11.2015
Comment: Ļoti patika izrāde! Paldies! Bija par ko pasmieties, padomāt, laba pēcgarša! Aktierspēle - lieliska! JRT tā turpināt!
Name: piekritu, 05.06.2014
Comment: Skatījos izrādi otro reizi. Pirmo reizi gadu 4trus atpakaļ. Šoreiz izrāde vairāk aizkustināja un aktierspēlei noticēju. Pēcgarša - tas ir tas kas ir mana mēraukla izrādēm. Paldies Jums!
Name: GR, 05.06.2014
Comment: Man, kā lielam aktierspēles apjūsmotājam, izrāde bija gluži kā dikti gards saldais ēdiens :) Lai arī sižets varbūt diezgan mūsdienīgi sadzīvisks, tā varoņu attēlojums un kolorītie dialogi piesaistīja manu interesi, ka ne acu pamirkšķināt :) Aktieru sastāvs vispār - dāvana jebkuram JRT skatītājam (redzēju ar I.Poli, G.Āboliņu, A.Vilimu un J.Čivželi). Protams, aktieri patika visi bez izņēmuma, bet pie iespējas ļoti gribas paslavēt E.Samīti, J.Čivželi un R.Razumu par tomēr tik sarežģīto lomu brīnišķīgo tēlojumu. Kāda laime, ka mums ir tāds JRT, liels paldies Jums!
Name: Lelle, 05.06.2014
Comment: Burvīga izrāde, viena no visu laiku labākajām aktierspēlēm. Cepuri nost Gundaram Āboliņam, Edgaram Samītim un Magdas špagatam! Un Guna Zariņa kā parasti bija wow. Paldies par jauko vakaru!