Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
24/08/2017
Kā nokļūt Miera ielā 58a?

No 1. septembra gaidām savus skatītājus jaunajās telpās Miera ielā 58a! Tas atrodas tieši pretī Dzemdību namam ar ieeju no Miera ielas. Pie mums var ērti nokļūt dažādos veidos.

Ja izmantojat sabiedrisko transportu, visērtāk pie mums nokļūt ar 11. tramvaju līdz pieturai "Tallinas iela", ar 5. un 25. trolejbusu līdz pieturai "Miera iela" vai ar jebkuru sabiedrisko transportu, kas kursē pa Brīvības ielu, līdz pieturai "Tallinas iela".

Ja braucat ar velosipēdu - laipni lūgti mūsu pagalmā, kur pa kreisi no vārtiem ir iekārtotas velonovietnes!

Ja izvēlaties personīgās automašīnas dāvāto komfortu, lūdzu, ņemiet vērā, ka JRT PAGALMĀ AUTOMAŠĪNAS NOVIETOT NEBŪS IESPĒJAMS. Toties pavisam netālu, Tallinas ielā 10, ir pieejama EuroPark autostāvvieta (precīzu atrašanās vietu skat. pievienotajā kartē; iebrauktuves no Miera ielas 34 un Tallinas ielas 6)).

 

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem un skatītāju grupām, kas ierodas ar autobusu, būs iespējams novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.