Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
05/02/2012
KASES DARBA LAIKS

Pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien, sestdien plkst. 11.00–19.00;
Svētdien – divas stundas pirms izrādes.

Tālrunis: +371 67280765
E-pasts : kase@jrt.lv
Adrese: Miera iela 58a, Rīga

Kase atrodas administrācijas ēkas 1.stāvā (pa kreisi no ieejas pagalmā).

Biļetes internetā: http://www.biletes.jrt.lv/

Lielās zāles plāns     Mazās zāles plāns

VAKARA KASE

Stundu pirms katras izrādes, kas notiek Miera ielā 58a darbojas VAKARA KASE. Visas neizpārdotās biļetes ir nopērkamas ar 40% atlaidi. Atlaides nesummējas ar citām šobrīd pieejamajām atlaidēm un neattiecas uz rezervētajām biļetēm. Biļetes ar atlaidi nopērkamas tikai Jaunā Rīgas teātra kasē!

Lūdzam pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikiem un nekavēt!!! Lūdzu, ņemiet vērā, ka pusstundu pirms izrāžu sākuma JRT kasē priekšroka ir skatītājiem, kuri apmeklē attiecīgās dienas izrādi.

APMEKLĒTĀJIEM RATIŅKRĒSLOS

 • JRT jaunajās telpās Miera ielā 58a pieejams ratiņkrēslu pacēlājs. Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225.
 • Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
 • Ja kustību traucējumu dēļ apmeklētājs, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā, nevar uzkāpt pa ieejas kāpnēm, lūdzam par to ziņot apsardzei (dienesta ieejas telpās pie vārtiem), kas informēs teātra personālu, lai nodrošinātu apmeklētāja iekļūšanu ēkā ar pacēlāja palīdzību.

  JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.


ATLAIDES

 • 10% atlaide - kolektīvajam apmeklējumam (sākot no 16 cilvēkiem).
 • 15% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem).
 • 15% atlaide - Goda ģimenes kartes īpašniekiem katru mēnesi uz kādu noteiktu izrādi 2 biļetēm.
 • 10% atlaide - Valsts asinsdonoru privilēģijas kartes īpašniekiem katru mēnesi uz kādu noteiktu izrādi 2 biļetēm.
 • 30% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, invalīdiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos (pērkot biļetes internetā, jāizvēlas pensionāru atlaide).

  Nākot uz izrādi, pie ieejas nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību! Atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm.
   

BIĻETES BĒRNIEM

Uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas no 2 gadu vecuma. Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmskolas vecuma bērni netiek ielaisti. 

DĀVANU KARTES

JRT piedāvā iegādāties dāvanu kartes kasē vērtībā no 5.00 Eur līdz 100.00 Eur. Dāvanu karte derīga pusgadu. Ar dāvanu karti norēķināties par biļetēm var gan JRT kasē, gan internetā www.biletes.jrt.lv. Internetā ar dāvanu kartēm var norēķināties tikai par biļetēm, transakcijas maksa jāapmaksā, izmantojot citu apmaksas veidu. Dāvanu karte paredzēta JRT biļešu iegādei. Norādīto summu var izmantot vairākās reizēs gan internetā, gan JRT kasē. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa.  Dāvanu karte ir tikai un vienīgi maksāšanas līdzeklis, kas negarantē iespēju iegādāties biļetes uz noteiktu pircēja izvēlētu izrādi. 

Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.

Jaunā Rīgas teātra tēla izmantošana citu uzņēmumu aktivitātēs

Biļetes un dāvanu kartes uz JRT izrādēm var tikt izspēlētas/ izlozētas konkursos un citās aktivitātēs tikai ar JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar JRT pārdošanas daļas vadītāju Daci Tilleri pa tālruni 67283225 vai e-pastu dace@jrt.lv.