Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
01/09/2020
Informācija teātra apmeklētājiem!

No 2. septembra JRT atsāk spēlēt izrādes Miera ielā 58a.
Ar nepacietību gaidām tikšanos ar skatītājiem un lūdzam ievērot vairākus noteikumus, lai jūsu teātra apmeklējums būtu patīkams.

Biļešu pārbaude. Apmeklējot teātri, katram skatītājam kopā ar biļeti būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kurā būtu redzams personas vārds, uzvārds un foto. Gadījumā, ja izrādi apmeklēs cita persona, nekā norādīta uz biļetes, tad skatītājam tiks lūgts norādīt savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru apmeklētāju sarakstā pretī rindai un vietai, uz kuru iegādāta biļete. Izrādes apmeklētāju saraksti tiks glabāti vienu mēnesi pēc izrādes beigām.
Biļešu un personas apliecinošu dokumentu pārbaude prasīs papildu laiku, līdz ar to lūdzam ierasties teātrī laicīgi – vismaz 30 min pirms izrādes sākuma.
Distance. Sēdvietas abās zālēs ir izvietotas, ievērojot viena metra distanci starp tām. Pārējās sēdvietas ir pārvilktas ar ierobežojošu lentu. Lūdzam ievērot divu metru distanci citās teātra telpās pirms izrādes, starpbrīžos un pēc izrādes.
Kafejnīca. Pagaidām teātrī darbojas kafejnīca tikai 2. stāvā. Tā ir atvērta pusotru stundu pirms izrādes sākuma.
Garderobe. Kamēr teātra telpās tiek filmēts JRT seriāls AĢENTŪRA, teātra garderobe ir izvietota Kamerzālē 4. stāvā. Lūdzam sekot norādēm.
Lifts. Lifts var tikt izmantots, ievērojot divu metru distanci. Tas nozīmē, ka liftā vienlaicīgi var atrasties divi cilvēki vai maksimums 6 personas no vienas mājsaimniecības.  

Uz tikšanos JRT 2020/2021.gada teātra sezonā!