Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
05/06/2020
KASES DARBA LAIKS

Kases darba laiks:

JRT kase pašlaik apmeklētājiem ir slēgta.
Ar kasi varat sazināties, zvanot pa tālruni 
vai rakstot uz e-pastu darba dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00.

Tālrunis: +371 67280765
E-pasts : kase@jrt.lv
Adrese: Miera iela 58a, Rīga
Kase atrodas administrācijas ēkas 1.stāvā (pa kreisi no ieejas pagalmā).

Biļetes internetā: http://www.biletes.jrt.lv/

Īpašs piedāvājums JRT skatītājiem - netālu esošā kafejnīcā Piens (A. Briāna ielā 9a) iespēja saņemt 10% rēķinam, uzrādot tās dienas teātra biļeti.

Biļešu pirkšanas un lietošanas noteikumi. Privātuma politika

Lielās zāles plāns     Mazās zāles plāns

Lūdzam pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikiem un nekavēt!!! Lūdzu, ņemiet vērā, ka pusstundu pirms izrāžu sākuma JRT kasē priekšroka ir skatītājiem, kuri apmeklē attiecīgās dienas izrādi.

KOLEKTĪVIEM
Iespēju robežās JRT piedāvā izrādes apmeklēt arī kolektīviem (apmeklētāju skaits sākot no 20 cilvēkiem).

 • Lai pieteiktu kolektīvu apmeklējumu, jāraksta pieteikuma vēstule Pārdošanas daļas vadītājai Dace Tillerei uz e-pastu: dace@jrt.lv. Katrs pieteikums tiks individuāli izvērtēts, priekšroku dodot sociāli mazaizsargātām auditorijām (studenti, skolēni, skolotāji un pensionāri).
 • Kolektīviem, kas jau pieteikušies rindā uz izrādēm JRT kasē, lūgums atsūtīt rakstisku pieteikumu uz e-pastu: dace@jrt.lv. Arī esošā rinda tiks pārskatīta, balstoties uz iepriekšminēto.
 • Tūrisma aģentūrām un peļņas organizācijām kolektīvu izrāžu apmeklējumu piedāvāt pašlaik nevaram.
 • Biļešu rezervācija kolektīviem pašlaik nav iespējama uz izrādēm LINDA VISTA, VĒSTURES IZPĒTES KOMISIJA, VĒLĀ MĪLA, BALTAIS HELIKOPTERS, KALPA ZĒNA VASARA.SĀKUMS, ZIEDONIS UN VISUMS, DIEVIŅŠ PILLĀ, MEKLĒJOT SPĒLMANI, ZALKŠA LĪGAVA, BĪTLU JAUNAIS ALBUMS un topošiem jauniestudējumiem, kuri vēl nav teātra repertuārā.
 • Skatītāju grupām, kas ierodas ar autobusu, ir iespējams novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.


APMEKLĒTĀJIEM RATIŅKRĒSLOS

 • JRT jaunajās telpās Miera ielā 58a pieejams ratiņkrēslu pacēlājs. Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225.
 • Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet izrādi brīvdienā, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
 • Ja kustību traucējumu dēļ apmeklētājs, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā, nevar uzkāpt pa ieejas kāpnēm, lūdzam par to ziņot apsardzei (dienesta ieejas telpās pie vārtiem), kas informēs teātra personālu, lai nodrošinātu apmeklētāja iekļūšanu ēkā ar pacēlāja palīdzību.
  JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.
   

ATLAIDES
15% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem), Goda ģimenes kartes īpašniekiem katru mēnesi uz noteiktu izrādi atlaide 2 biļetēm (diemžēl lielā pieprasījuma dēļ atlaižu piemērošana ir ierobežota).
30% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, invalīdiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos (pērkot biļetes internetā, jāizvēlas pensionāru atlaide).
Nākot uz izrādi, pie ieejas nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību! Atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm.

BIĻETES BĒRNIEM
Uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas no 2 gadu vecuma. Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. 

DĀVANU KARTES
Lūdzu ņemt vērā, ka dēļ skatītāju lielā pieprasījuma un daudzām izpārdotām izrādēm, dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta.

Jaunā Rīgas teātra tēla izmantošana citu uzņēmumu aktivitātēs
Biļetes un dāvanu kartes uz JRT izrādēm var tikt izspēlētas/ izlozētas konkursos un citās aktivitātēs tikai ar JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar JRT pārdošanas daļas vadītāju Daci Tilleri pa tālruni 67283225 vai e-pastu dace@jrt.lv.