Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
27/10/2020
Noteikumi

Mīļie skatītāji! Lūdzam ievērot Jaunā Rīgas teātra iekšējās kārtības noteikumus, lai izrādes skatīšanās būtu patīkama visiem skatītājiem.

Teātris izrāžu apmeklētājiem ir atvērts stundu pirms izrādes sākuma. Šajā laikā un izrādes starpbrīdī darbojas kafejnīca.
Lielā un Mazā zāle atrodas Miera ielā 58a.
Lūdzam pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikiem un nekavēt! Pēc 3. zvana skatītājiem jāieņem vietas skatītāju zālē. Sākoties izrādei, skatītāji zālē netiek ielaisti.
Pirms ieiešanas skatītāju zālē izslēdziet mobilos telefonus un citas viedierīces. Šo ierīču izmantošana izrādes laikā traucē māksliniekiem un citiem skatītājiem.
Izrāžu laikā lūdzam nesarunāties un netrokšņot. Zālē aizliegts ienest ēdienu vai dzērienus.
Izrādes laikā filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus var tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš saņemot JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar teātri pa tālruni 67283225 vai e-pastu inga@jrt.lv.
Apmeklējot JRT izrādes, garderobes pakalpojumi un tualetes ir bezmaksas.
Lūdzam vērtības virsdrēbēs neatstāt, par tām garderobe atbildību neuzņemas. Maksa par nozaudētu garderobes numuriņu – 10 EUR.
Jaunajā Rīgas teātrī nav apmeklētājiem paredzētas smēķētavas.
4.stāva kafejnīcā iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā, 2.stāva kafejnīcā – arī ar maksājumu kartēm.
Māksliniekiem domātos ziedus iespējams pasniegt pašiem vai nodot garderobes darbiniekiem, norādot adresātu. Ziedi tiks pasniegti māksliniekam uz skatuves.

Personas datu apstrādes pamatprincipi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai

Saskaņā ar 2020. gada 9. jūnija Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360, katrai fiksētai sēdvietai jābūt personalizētai. Blakus sēdvietās var atrasties ne vairāk kā divas personas, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi, un ne vairāk kā četras personas, kas ir vienas mājsaimniecības locekļi. Starp katrām blakus esošajām - attiecīgi divām vai četrām sēdvietām - tiek nodrošināta viena metra distance vai aizsargbarjera. Pametot sēdvietu, persona ievēro divu metru distancēšanās nosacījumus.
Saskaņā ar minētajiem noteikumiem, lai nodrošinātu personu veselības stāvokļa uzraudzību un apzinātu kontaktpersonas, JRT ir tiesīgs iegūt teātra apmeklētāju vārdu, uzvārdu un kontakttālruni (turpmāk – Personas dati). Personas dati ir paredzēti tikai un vienīgi iesniegšanai Slimību profilakses un kontroles centram (SPKC), ja šāds pieprasījums no SPKC tiks saņemts.
Personas dati tiek glabāti vienu mēnesi pēc izrādes apmeklējuma.

Lūgums teatra apmeklējumu pārcelt uz citu reizi, ja jums ir elpceļu saslimšanas simptomi, paaugstināta temperatūra, klepus vai rīkles iekaisums.

Biļešu iegāde

Biļetes uz Jaunā Rīgas teātra izrādēm var iegādāties JRT kasē Miera ielā 58a, kā arī interneta vietnē www.ekase.jrt.lv.

Biļešu pirkšanas un lietošanas noteikumi.

Privātuma politika.

Biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma.
Nopirktās biļetes atpakaļ pieņem un/vai maina tikai Pasākuma atcelšanas gadījumā.
Pasākuma atcelšanas gadījumā, Pircēja veikto samaksu par elektroniski iegādātajām biļetēm, JRT atmaksā Pircējam ne vēlāk kā 10 (desmit) darba dienu laikā pēc JRT paziņojuma par pasākuma atcelšanu. Tirgotājs Pasākuma atcelšanas gadījumā atmaksā tikai biļetes nominālo vērtību.
Kasē iegādātās biļetes nozaudēšanas gadījumā Pasākuma organizators uz personu apliecinoša dokumenta pamata izsniedz Pircējam (tikai un vienīgi Pircējam, nevis personai, kas saņēmusi no Pircēja biļeti), biļetes dublikātu JRT kasē. Brīdī, kad tiek izdrukāts dublikāts, oriģinālā biļete tiek anulēta. Risku par biļetes oriģināla un dublikāta vienlaicīgu izmantošanu, kā rezultātā Pircējs var tikt neielaists Pasākumā, uzņemas pats Pircējs.
Uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas no 2 gadu vecuma. Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. 

Apmeklētājiem ratiņkrēslos
JRT jaunajās telpās Miera ielā 58a pieejams ratiņkrēslu pacēlājs. Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225. 
Lūdzam informēt arī par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
Ja kustību traucējumu dēļ apmeklētājs, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā, nevar uzkāpt pa ieejas kāpnēm, lūdzam par to ziņot apsardzei (dienesta ieejas telpās pie vārtiem), kas informēs teātra personālu, lai nodrošinātu apmeklētāja iekļūšanu ēkā ar pacēlāja palīdzību.
JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.

Transporta novietošana
Ja braucat ar velosipēdu - laipni lūgti mūsu pagalmā, kur pa kreisi no vārtiem ir iekārtotas velo novietnes!
Skatītāju grupām, kas ierodas ar autobusu, ir iespējams novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
Ja izmantojat personīgo auto transportu, lūdzu, ņemiet vērā, ka JRT pagalmā personīgās automašīnas novietot nebūs iespējams. Tuvākā EuroPark stāvvieta atrodas Tallinas ielā 10 (iebrauktuves no Miera ielas 34 un Tallinas ielas 6).

Dāvanu kartes
JRT piedāvā iegādāties dāvanu kartes kasē vērtībā no 10.00 Eur līdz 100.00 Eur. Dāvanu karte derīga gadu. Ar dāvanu karti norēķināties par biļetēm var gan JRT kasē, gan internetā www.biletes.jrt.lv. Dāvanu karte paredzēta JRT biļešu iegādei. Norādīto summu var izmantot vairākās reizēs gan internetā, gan JRT kasē. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa. Dāvanu karte ir tikai un vienīgi maksāšanas līdzeklis, kas negarantē iespēju iegādāties biļetes uz noteiktu pircēja izvēlētu izrādi. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.
Lūdzu ņemt vērā, ka dēļ skatītāju lielā pieprasījuma un daudzām izpārdotām izrādēm, dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta. Jau iegādātām dāvanu kartēm derīguma termiņš šobrīd ir pagarināts līdz 2021. gada 30. jūnijam.

Jaunā Rīgas teātra tēla izmantošana komerciālos nolūkos
Biļetes un dāvanu kartes uz JRT izrādēm var tikt izspēlētas/ izlozētas konkursos un citās aktivitātēs tikai ar JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar JRT pārdošanas daļas vadītāju Daci Tilleri pa tālruni 67283225 vai e-pastu dace@jrt.lv.

Jaunā Rīgas teātra izrāžu fotogrāfijas
JRT mājaslapā www.jrt.lv un interneta vietnē www.biletes.jrt.lv publicēto fotogrāfiju izmantošana pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju. Lai saņemtu atļauju un fotogrāfijas atbilstošā izšķirtspējā, lūdzam sazināties ar teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību speciālisti Ingu Liepiņu pa tālruni 67283225, 29174775 vai e-pastu inga@jrt.lv.