Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
TRĪS MĀSAS
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

TRĪS MĀSAS

Izrāde par nebeidzamām un nepiepildāmām ilgām. Antons Čehovs tās ietvēris frāzē: „Uz Maskavu!”. Māra Ķimele tās sauc par ilgām pēc mājām.

Autors – Antons Čehovs
Režisore – Māra Ķimele
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Epp Kubu
Lomās: Baiba Broka, Elita Kļaviņa, Inga Tropa, Guna Zariņa, Vilis Daudziņš, Andis Strods, Kaspars Znotiņš, Ģirts Krūmiņš, Ēriks Vilsons, Aigars Apinis, Anta Enģele, Varis Piņķis vai Aldis Kusiņš, Juris Jonelis

Izrāde notiek JRT Lielajā zālē uz skatuves
Izrādes garums 2 h 55 min
Biļešu cena: Ls 10,00

Pirmizrāde 2005.gada 3.novembrī

„Tā ir ļoti dzīva luga, jo es nezinu nevienu cilvēku, kas neilgotos pēc mājām. Katram tās ir citādas. Tā ir vieta, kur tu jūties drošībā, kur tu esi pats un kur tu esi pilnvērtīgs. Un visa dzīve paiet cīņā par šo vietu jeb ilgojoties pēc tās zonas, kurā tu pēkšņi vari būt piepildīts un laimīgs.”
Māra Ķimele

Čehova varoņu dzīves telpas meklējumos ir pavadīti vairāki mēneši. Skatītājiem ir bijusi iespēja sekot aktieru darbam, piedaloties publiskajos mēģinājumos. Redzēt kā top tēli, veidojas attiecības un izrādes atmosfēra. Meklējumu ceļš ir noslēdzies.

Vārds: Re, 11.06.2012
Viedoklis: Izrāde ļoti laba, gribas izcelta Kļaviņas, Brokas, Daudziņa, Znotiņa ļoti labo tēlojumu.
Vārds: keita, 11.06.2012
Viedoklis: Piekrītu memo, man I.Tropas tēlojums šķita ļoti nepārliecināts un neprofesionāls. Citi aktieri, kā vienmēr izcili, jo īpaši Broka un Znotiņš :) Paldies!
Vārds: memo, 11.06.2012
Viedoklis: kopumā interesanta izrāde, bet Ingas Tropas tēlojums nebaudāms - pārējie aktieri tiešām izcili, bet šo meiteni labāk nomainīt...skarbi, piedošanu, bet ne tikai mans subjektīvais viedoklis.