Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
ZALKŠA LĪGAVA
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

ZALKŠA LĪGAVA

2020. gada sākumā uz JRT skatuves tiks iestudēta 1928. gadā sarakstītā un tikai vienreiz uz profesionālās teātra skatuves iestudētā Aspazijas luga "Zalša līgava".
Izrāde ir kā sievietes pašanalīzes process - par apzinātu savas seksualitātes iepazīšanu un izpratni. Tā ir sievišķās pasaules spēka ielūkošanās ļoti dziļās zemapziņas dzīlēs, kas pilnas ar pašradītām pazemes būtnēm, un tur Anima var satikt un iepazìt savu Animus daļu. Darbā minētais ezers ir kā vārti, kā portāls, lai iekļūtu šajās noslēpumainajās dzīlēs. Jo dziļāk notiek šis iegrimšanas process, jo sarežğītāks, grūtāks un baisāks top šis ceļojums. Bet tikai veicot šo ceļu, Ziednesei ir iespējams atklāt, izprast un iemācìties pārvaldīt savus psihes spēkus, ieraudzīt savu atkailināto dvēseli, lai iemīlētu sevi un pārdzimtu jaunā veidolā - mūsdienu sabiedrības realizētā sievietē, kas ğimenes vērtības - vīru un bērnus- tur vienlīdz augsti kā savas intīmās un iekšējās pasaules vajadzības un vēlmes, protot virszemes un pazemes spēkus sabalansēt.

Režisore: Inga Tropa
Scenogrāfs: Miķelis Fišers
Komponiste: Anna Ķirse
Operatore: Elīna Matvejeva

Lomās: Marija Linarte, Vilis Daudziņš, Maija Arvena, Regīna Razuma, Jana Čivžele, Lauma Balode, Ivars Krasts, Edgars Samītis

Izrāde notiek: JRT Lielajā zālē Miera ielā 58a
Biļešu cenas: 10,00; 15,00 22,00; 25,00 EUR

Pirmizrāde paredzēta 2020. gada 16. janvārī