Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
Februāris LAIKS LIELĀ ZĀLE MAZĀ ZĀLE TALSU IELA CITAS ZĀLES LĀČPLĒŠA 25
09.02  Ot 18:30         Bērnistaba
19:00 OŅEGINS. KOMENTĀRI        
19:00   Rudens sonāte      
10.02  Tr 18:00         Bērnistaba
18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
19:00   FUNDAMENTĀLISTS      
11.02  Ce 18:00         Bērnistaba
18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
19:00   FUNDAMENTĀLISTS      
12.02  Pk 18:00         Bērnistaba
18:30 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00     MĀCEKLIS    
13.02  Se 15:00   Reiz bijanebija      
18:00         Bērnistaba
18:30 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00     MĀCEKLIS    
14.02  Sv 16:30         Bērnistaba
17:00 LATVIEŠU MĪLESTĪBA        
19:00   RUPUCIS      
16.02  Ot 18:30         Bērnistaba
19:00   GRIMĒTAVA      
19:00 MIELASTS        
17.02  Tr 18:30         Bērnistaba
19:00 MIELASTS        
19:00   GRIMĒTAVA      
18.02  Ce 18:30         Bērnistaba
19:00 PIECI VAKARI        
19.02  Pk 18:00         Bērnistaba
18:30 ILGU TRAMVAJS        
20.02  Se 18:30         Bērnistaba
19:00 DRĀMAS KURSI PIEAUGUŠAJIEM        
19:00   DZEJA      
21.02  Sv 18:30         Bērnistaba
19:00   KONTRABASS      
23.02  Ot 18:00         Bērnistaba
18:30 CERĪBU EZERS        
19:00   Rudens sonāte      
24.02  Tr 18:00         Bērnistaba
18:30 CERĪBU EZERS        
19:00   Rudens sonāte      
25.02  Ce 18:30         Bērnistaba
19:00 PELDOŠIE - CEĻOJOŠIE        
26.02  Pk 18:30         Bērnistaba
19:00 PILNA MĀRAS ISTABIŅA        
19:00   Rudens sonāte      
27.02  Se 16:30         Bērnistaba
17:00 PILNA MĀRAS ISTABIŅA        
28.02  Sv 16:30         Bērnistaba
17:00 PILNA MĀRAS ISTABIŅA        
Marts LAIKS LIELĀ ZĀLE MAZĀ ZĀLE TALSU IELA CITAS ZĀLES LĀČPLĒŠA 25
01.03  Ot 18:00         Bērnistaba
18:30 CERĪBU EZERS        
19:00   Rudens sonāte      
02.03  Tr 18:00         Bērnistaba
18:30 CERĪBU EZERS        
19:00   Rudens sonāte      
03.03  Ce 18:00         Bērnistaba
18:30 CERĪBU EZERS        
19:00   Rudens sonāte      
04.03  Pk 18:00         Bērnistaba
18:30 CERĪBU EZERS        
19:00   Rudens sonāte      
05.03  Se 13:00   DZEJA      
16:30         Bērnistaba
17:00 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
06.03  Sv 13:00   DZEJA      
16:30         Bērnistaba
17:00 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
08.03  Ot 18:30         Bērnistaba
19:00   FUNDAMENTĀLISTS      
19:00 MIELASTS        
09.03  Tr 18:30         Bērnistaba
19:00 MIELASTS        
19:00   KONTRABASS      
10.03  Ce 18:00         Bērnistaba
18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
11.03  Pk 18:00         Bērnistaba
18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
12.03  Se 14:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
16:30         Bērnistaba
17:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
17:00 FARJATJEVA FANTĀZIJAS        
19:00     TĒVS    
13.03  Sv 14:00     TĒVS    
18:30         Bērnistaba
19:00 ZIEDONIS UN VISUMS        
15.03  Ot 18:30         Bērnistaba
19:00   KOPENHĀGENA      
16.03  Tr 19:00     TUMŠĀS ALEJAS    
17.03  Ce 18:00   Reiz bijanebija      
19:00     TUMŠĀS ALEJAS    
18.03  Pk 18:00   Reiz bijanebija      
19:00     TUMŠĀS ALEJAS    
19.03  Se 14:00       PASAKAS PAR ZVĒRIEM  
16:00       NIJARAMAS PASAKAS  
20.03  Sv 14:00   Reiz bijanebija      
16:00   Reiz bijanebija      
23.03  Tr 18:30         Bērnistaba
19:00 LIDOJOŠĀ KLUSUMA DARBNĪCA        
24.03  Ce 18:30         Bērnistaba
19:00 LIDOJOŠĀ KLUSUMA DARBNĪCA        
19:00   STUM, STUM      
26.03  Se 18:30         Bērnistaba
19:00 LIDOJOŠĀ KLUSUMA DARBNĪCA        
19:00   STUM, STUM      
29.03  Ot 18:30         Bērnistaba
19:00 LIDOJOŠĀ KLUSUMA DARBNĪCA        
19:00   RUPUCIS      
30.03  Tr 18:30         Bērnistaba
19:00 OTELLO        
31.03  Ce 18:30         Bērnistaba
19:00 PILNA MĀRAS ISTABIŅA        
19:00   Rudens sonāte      
Aprīlis LAIKS LIELĀ ZĀLE MAZĀ ZĀLE TALSU IELA CITAS ZĀLES LĀČPLĒŠA 25
01.04  Pk 19:00 PILNA MĀRAS ISTABIŅA        
05.04  Ot 19:00 PELDOŠIE - CEĻOJOŠIE        
19:00   FUNDAMENTĀLISTS      
07.04  Ce 19:00   KONTRABASS      
09.04  Se 17:00 DRĀMAS KURSI PIEAUGUŠAJIEM        
19:00   RUPUCIS      
10.04  Sv 14:00   RUPUCIS      
18:30 OBLOMOVS        
12.04  Ot 16:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
18:30 ILGU TRAMVAJS        
13.04  Tr 19:00   KOPENHĀGENA      
14.04  Ce 19:00     DUKŠI    
19:00 OŅEGINS. KOMENTĀRI        
15.04  Pk 19:00 GRENHOLMA METODE        
19:00     DUKŠI    
29.04  Pk 19:00 MELNAIS PIENS        
30.04  Se 18:30 TUMSAS VARA