Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
Aprīlis LAIKS LIELĀ ZĀLE MAZĀ ZĀLE TALSU IELA CITAS ZĀLES LĀČPLĒŠA 25
02.04  Ce 18:30         Bērnistaba
19:00       MĒNESIS UZ LAUKIEM  
04.04  Se 11:30         Bērnistaba
12:00 DIVPADSMIT KRĒSLI        
19:00     MĀCEKLIS    
07.04  Ot 18:00         Bērnistaba
18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
19:00   KONTRABASS      
08.04  Tr 18:00         Bērnistaba
18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
19:00   KONTRABASS      
09.04  Ce 18:30         Bērnistaba
19:00     MĀCEKLIS    
19:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
19:00 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
10.04  Pk 18:30         Bērnistaba
19:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
19:00     MĀCEKLIS    
19:00 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
11.04  Se 14:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
17:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
18:30         Bērnistaba
19:00     DUKŠI    
19:00       ESKEIPISTA DIENASGRĀMATA 2  
12.04  Sv 18:30         Bērnistaba
19:00       ESKEIPISTA DIENASGRĀMATA 2  
19:00     DUKŠI    
19:00   FUNDAMENTĀLISTS      
14.04  Ot 18:30         Bērnistaba
19:00   KOPENHĀGENA      
19:00       ESKEIPISTA DIENASGRĀMATA 2  
15.04  Tr 18:30         Bērnistaba
19:00 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00   AMIZANTS GADĪJUMS      
16.04  Ce 18:30         Bērnistaba
19:00   DZEJA      
19:00 DRĀMAS KURSI PIEAUGUŠAJIEM        
17.04  Pk 18:30         Bērnistaba
19:00 ZIEDONIS UN VISUMS        
19:00     JĀŅONKULIS    
18.04  Se 16:30         Bērnistaba
17:00 OBLOMOVS        
19:00   STUM, STUM      
19.04  Sv 16:30         Bērnistaba
17:00 OBLOMOVS        
19:00   STUM, STUM      
21.04  Ot 18:30         Bērnistaba
19:00 KABALAS NOSLĒPUMI        
19:00     DUKŠI    
22.04  Tr 17:30         Bērnistaba
18:00 VECTĒVS        
19:00     DUKŠI    
23.04  Ce 18:30         Bērnistaba
19:00 PELDOŠIE - CEĻOJOŠIE        
19:00   KONTRABASS      
24.04  Pk 18:30         Bērnistaba
19:00 PELDOŠIE - CEĻOJOŠIE        
19:00   KONTRABASS      
25.04  Se 16:30         Bērnistaba
17:00 DIVPADSMIT KRĒSLI        
26.04  Sv 16:30         Bērnistaba
17:00 DIVPADSMIT KRĒSLI        
28.04  Ot 18:30         Bērnistaba
19:00 PIECI VAKARI        
19:00     MĀCEKLIS    
29.04  Tr 18:30         Bērnistaba
19:00     MĀCEKLIS    
19:00 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
30.04  Ce 18:00         Bērnistaba
18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
19:00   FUNDAMENTĀLISTS      
Maijs LAIKS LIELĀ ZĀLE MAZĀ ZĀLE TALSU IELA CITAS ZĀLES LĀČPLĒŠA 25
02.05  Se 17:00 DIVPADSMIT KRĒSLI        
03.05  Sv 17:00 DIVPADSMIT KRĒSLI        
05.05  Ot 18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
06.05  Tr 18:30 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00   AMIZANTS GADĪJUMS      
07.05  Ce 19:00   AMIZANTS GADĪJUMS      
19:00     JĀŅONKULIS    
08.05  Pk 18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
09.05  Se 18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
12.05  Ot 17:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
18:30 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00     MĀCEKLIS    
13.05  Tr 17:00   SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE      
18:30 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00     MĀCEKLIS    
14.05  Ce 18:30 LATVIEŠU MĪLESTĪBA        
15.05  Pk 18:30 LATVIEŠU MĪLESTĪBA        
19:00     TĒVS    
16.05  Se 19:00     TĒVS    
19:00 DRĀMAS KURSI PIEAUGUŠAJIEM        
17.05  Sv 19:00 VECTĒVS        
19:00     TĒVS    
19.05  Ot 19:00 ZIEDONIS UN VISUMS        
19:00   KOPENHĀGENA      
20.05  Tr 19:00 PELDOŠIE - CEĻOJOŠIE        
21.05  Ce 19:00 PELDOŠIE - CEĻOJOŠIE        
22.05  Pk 18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
19:00   KONTRABASS      
23.05  Se 12:00     MĀCEKLIS    
17:00 DIVPADSMIT KRĒSLI        
26.05  Ot 19:00   KONTRABASS      
19:00     SOŅA    
27.05  Tr 19:00     SOŅA    
19:00   KOPENHĀGENA      
28.05  Ce 19:00     SOŅA    
19:00   FUNDAMENTĀLISTS      
29.05  Pk 19:00     SOŅA    
30.05  Se 19:00     SOŅA    
31.05  Sv 19:00   MUŠA      
Jūnijs LAIKS LIELĀ ZĀLE MAZĀ ZĀLE TALSU IELA CITAS ZĀLES LĀČPLĒŠA 25
02.06  Ot 19:00     SOŅA    
03.06  Tr 19:00     SOŅA    
04.06  Ce 19:00   MUŠA      
05.06  Pk 19:00 CERĪBU EZERS        
06.06  Se 19:00 CERĪBU EZERS        
19:00   MUŠA      
07.06  Sv 18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
08.06  Pr 18:30 DIVPADSMIT KRĒSLI        
09.06  Ot 19:00     DUKŠI    
10.06  Tr 19:00     DUKŠI    
11.06  Ce 19:00     DUKŠI    
12.06  Pk 19:00     DUKŠI    
13.06  Se 14:00   JA TU ESI SIVĒNS      
16:00   JA TU ESI SIVĒNS      
14.06  Sv 17:00 LATVIEŠU MĪLESTĪBA        
16.06  Ot 19:00 CERĪBU EZERS        
17.06  Tr 19:00 CERĪBU EZERS        
18.06  Ce 18:30 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00     MĀCEKLIS    
19.06  Pk 18:30 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
19:00     MĀCEKLIS    
20.06  Se 17:00 ASPAZIJA. PERSONĪGI        
17:00     MĀCEKLIS