Biļetes iespējams iegādāties tikai internetā - BIĻEŠU PARADĪZĒ.

Klientu atbalsts

Darba dienās: 11.00 - 17.00 un brīvdienās stundu pirms izrādes
Tālrunis: 29164535
E-pasts: [email protected]

No 1.aprīļa tiek atcelta prasība par Covid-19 sertifikātu uzrādīšanu. Nav vairs obligāta prasība lietot sejas maskas.

Atlaides

15% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem), Goda ģimenes kartes īpašniekiem katru mēnesi uz noteiktu izrādi atlaide 2 biļetēm.

30% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, invalīdiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos.

Nākot uz izrādi, pie ieejas nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību! Atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm.

Dāvanu kartes

Dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta. Jau iegādātām dāvanu kartēm derīguma termiņš šobrīd ir pagarināts līdz 2022. gada 30. jūnijam. Par dāvanu karšu izmantošanu, jāsazinās ar klientu atbalstu pa tālruni: 29164535.

Dāvanu karte paredzēta JRT biļešu iegādei. Norādīto summu var izmantot vairākās reizēs. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa. Dāvanu karte ir tikai un vienīgi maksāšanas līdzeklis, kas negarantē iespēju iegādāties biļetes uz noteiktu pircēja izvēlētu izrādi. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts. Naudas atgriešana dāvanu kartes vērtībā nav iespējama.

Kolektīviem

Par iespēju apmeklēt izrādes kolektīviem, lūgums sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni: 29164535

Skatītājiem ratiņkrēslā

Skatītājus ratiņkrēslā lūdzam pirms biļešu iegādes sazināties ar klientu atbalstu, zvanot pa tālruni: 29164535. Lielajā zālē ir pieejamas divas vietas skatītājiem ratiņkrēslos. Mazajā zālē - viena vieta. Vietas atrodas zāles beigās.

Zāles plāni

Lielā zāle

Mazā zāle


Noteikumi

Biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas no 2 gadu vecuma. Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. Nopirktās biļetes atpakaļ pieņem un/vai maina tikai izrādes atcelšanas gadījumā.

Izrādes atcelšanas gadījumā, Pircēja veikto samaksu par elektroniski iegādātajām biļetēm, JRT atmaksā Pircējam ne vēlāk kā 10 (desmit) darba dienu laikā pēc JRT paziņojuma par izrādes atcelšanu. 

Tirgotājs izrādes atcelšanas gadījumā atmaksā tikai biļetes nominālo vērtību. Aizliegts biļetes izmantot komerciālos nolūkos, tai skaitā reklāmas vai mārketinga kampaņās bez JRT rakstiskas atļaujas.Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk