Biļetes iespējams iegādāties tikai internetā - BIĻEŠU PARADĪZĒ

Biļešu tirdzniecības pakalpojuma maksa 5% no pirkuma summas + PVN

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts pa tālruni: 29164535 darba dienās no 11.00 līdz 17.00, brīvdienās stundu pirms izrādes.
No 29. jūnija līdz 29. jūlijam klientu atbalsta personāls ir atvaļinājumā.

E-pasts: [email protected].

Atlaides

Uz pirmajām 10 jauniestudējumu izrādēm atlaides netiek piedāvātas. Sākot no 11 izrādes:

10% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem),

15% Goda ģimenes kartes īpašniekiem katru mēnesi uz noteiktu izrādi atlaide 2 biļetēm.

20% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, invalīdiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos.

Nākot uz izrādi, pie ieejas nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību! Atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm.

Dāvanu kartes

JRT dāvanu karšu tirdzniecība uz laiku ir apturēta.

Iegādātās dāvanu kartes var turpināt izmantot. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts. Naudas atgriešana dāvanu kartes vērtībā nav iespējama.

Kolektīviem

Pārceļoties atpakaļ uz ēku Lāčplēša ielā 25, kolektīvos apmeklējumus no marta līdz jūnijam nepiedāvāsim. Par iespēju apmeklēt izrādes kolektīviem, lūgums sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni 29164535. Biļešu tirdzniecības pakalpojuma maksa 5% no pirkuma summas + PVN

Skatītājiem ratiņkrēslā

Skatītājus ratiņkrēslā lūdzam pirms biļešu iegādes sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni 29164535. Biļetes cilvēkam ratiņkrēslā iespējams rezervēt ne vēlāk kā divas nedēļas pirms izrādes. Lāčplēša ielas 25 Lielajā zālē vietas atrodas 10. rindā. Jaunajā un Mazajā zālē - 1. rindā.

Vājdzirdīgiem un vājredzīgiem skatītājiem

Vājredzīgu skatītāju ērtībām uz katru repertuāra izrādi esam rezervējuši divas vietas 1. rindā. Lai iegādātos šīs biļetes, lūdzam skatītājus sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni 29164535. Rezervācijai jāpiesakās ne vēlāk kā divas nedēļas pirms izrādes. 
Vājdzirdīgiem skatītājiem, nākot uz izrādēm, ir iespēja saņemt palīgierierīces, kas ļauj labāk uztvert izrādes skaņu, pateicoties zālēs iebūvētām indukcijas cilpām. Lai saņemtu šo ierīci, tā jārezervē, sazinoties ar klientu atbalstu pa tālruni 29164535.

Noteikumi

Biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas no 2 gadu vecuma. Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. Nopirktās biļetes atpakaļ pieņem un/vai maina tikai izrādes atcelšanas gadījumā.

Izrādes atcelšanas gadījumā, Pircēja veikto samaksu par elektroniski iegādātajām biļetēm, JRT atmaksā Pircējam ne vēlāk kā 10 (desmit) darba dienu laikā pēc JRT paziņojuma par izrādes atcelšanu.

Tirgotājs izrādes atcelšanas gadījumā atmaksā tikai biļetes nominālo vērtību. Aizliegts biļetes izmantot komerciālos nolūkos, tai skaitā reklāmas vai mārketinga kampaņās bez JRT rakstiskas atļaujas.


Zāles plāni

Lielā zāle
Balkons
Jaunā zāle
Mazā zāle
Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk