Biļetes iespējams iegādāties tikai internetā - BIĻEŠU PARADĪZĒ

Biļešu tirdzniecības pakalpojuma maksa 5% no pirkuma summas + PVN

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts pa tālruni: 29164535 darba dienās no 11.00 līdz 17.00, brīvdienās stundu pirms izrādes. 

E-pasts: [email protected].

Atlaides

Uz jauniestudējumu pirmajām desmit izrādēm, (neieskaitot ģenerālmēģinājumu un pirmizrādi), atlaides netiek piedāvātas skolēniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem un ISIC un ITIC karšu īpašniekiem.

Uz pārējām izrādēm:

15% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem), Goda ģimenes kartes īpašniekiem katru mēnesi uz noteiktu izrādi atlaide 2 biļetēm (izņemot 2024. gada aprīlī, maijā un jūnijā).

30% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, invalīdiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos.

Nākot uz izrādi, pie ieejas nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību! Atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm.

Dāvanu kartes

JRT dāvanu kartes var iegādāties internetā Biļešu paradīzes mājaslapā.

Dāvanu karte paredzēta JRT biļešu iegādei. Dāvanu kartes vērtībai ir jābūt ne mazākai kā €20,00. Norādīto summu var izmantot vairākās reizēs. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa. Dāvanu karte ir tikai un vienīgi maksāšanas līdzeklis, kas negarantē iespēju iegādāties biļetes uz noteiktu pircēja izvēlētu izrādi. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts. Naudas atgriešana dāvanu kartes vērtībā nav iespējama. Aizliegts dāvanu kartes izmantot komerciālos nolūkos, t.s. reklāmas vai mārketinga kampaņās bez JRT rakstiskas atļaujas. 

Kolektīviem

Pārceļoties atpakaļ uz ēku Lāčplēša ielā 25, kolektīvos apmeklējumus no marta līdz jūnijam nepiedāvāsim. Par iespēju apmeklēt izrādes kolektīviem, lūgums sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni: 29164535. Biļešu tirdzniecības pakalpojuma maksa 5% no pirkuma summas + PVN

Skatītājiem ratiņkrēslā

Skatītājus ratiņkrēslā lūdzam pirms biļešu iegādes sazināties ar klientu atbalstu, zvanot pa tālruni: 29164535. Biļetes cilvēkam ratiņkrēslā iespējams rezervēt ne vēlāk kā divas nedēļas pirms izrādes. Lāčplēša ielas 25 Lielajā zālē vietas atrodas 10. rindā. Jaunajā un Mazajā zālē - 1. rindā.

Noteikumi

Biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas no 2 gadu vecuma. Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. Nopirktās biļetes atpakaļ pieņem un/vai maina tikai izrādes atcelšanas gadījumā.

Izrādes atcelšanas gadījumā, Pircēja veikto samaksu par elektroniski iegādātajām biļetēm, JRT atmaksā Pircējam ne vēlāk kā 10 (desmit) darba dienu laikā pēc JRT paziņojuma par izrādes atcelšanu.

Tirgotājs izrādes atcelšanas gadījumā atmaksā tikai biļetes nominālo vērtību. Aizliegts biļetes izmantot komerciālos nolūkos, tai skaitā reklāmas vai mārketinga kampaņās bez JRT rakstiskas atļaujas.


Zāles plāni

Lielā zāle
Balkons
Jaunā zāle
Mazā zāle
Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk