DAUDZSĒRIJU MĀKSLAS FILMA

AĢENTŪRA

2020. gada pavasarī Covid-19 krīzes laikā mākslinieciskajam vadītājam Alvim Hermanim radās ideja par daudzsēriju mākslas filmas veidošanu. Vasaras laikā notika filmēšana, un kopš 27. novembra skatītājiem ir iespēja redzēt daudzsēriju mākslas filmu “Aģentūra” desmit sēriju garumā.

Filmas žanrs apvieno psiholoģisku trilleri ar detektīvu, un tās notikumi risinās Rīgā un Latvijā 2020. gada vasarā. Tas ir stāsts par pasauli, kas jau atkal pēkšņi mainās, un par aizkustinošo ticību, ka ar visu uz šis pasaules ir iespējams manipulēt. Sižeta centrā ir reklāmas aģentūra - klasisks birojs, kur profesionalitāte saduras ar apnikumu, romantiku un eksistenciālu apjukumu. Sižeta katalizators ir kāds noslēpumains gadījums, kas padara neskaidru visu, kas līdz šim ir bijis stabils un perspektīvs. Detektīvintriga izvēršas tuvplānu trillerī, kur nevainīgo laikam tomēr nav.

Filmas scenārija autori: Alvis Hermanis un Jānis Joņevs ar aktieru piedalīšanos.

Operators-inscenētājs: Mārtiņš Grauds

Lomās: visi JRT aktieri un Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 3. kursa studenti

Filmai ir pieejami angļu valodas un krievu valodas subtitri, un audio tulkojums krievu valodā.

Pirmizrāde 2021. gada 27. janvārī.

JRT daudzsēriju mākslas filma AĢENTŪRA līdz 2021. gada 1. novembrim bija skatāma interneta platformā agentura.jrt.lv visā pasaulē.

Filma nominēta Nacionālās Kino balvas "Lielais Kristaps" 2021 divās nominācijās "Labākā daudzsēriju mākslas filma" un "Labākā debijas filma".

Šobrīd filma skatāma Tet+ abonentiem.

Par filmas izplatīšanas iespējām lūdzam sazināties ar Ingu Liepiņu ([email protected]).Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk