Lūdzam ievērot Jaunā Rīgas teātra iekšējās kārtības noteikumus, lai izrādes skatīšanās būtu patīkama visiem skatītājiem.

Lūdzam pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikiem un nekavēt! Sākoties izrādei, skatītāji zālē netiek ielaisti.

Izrādes laikā mobiliem tālruņiem un citām viedierīcēm jābūt izslēgtām.

Izrādes laikā filmēt, fotogrāfēt un veikt audio ierakstus var tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš saņemot JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar teātri pa tālruni: 67283225 vai e-pastu [email protected].

Zālē aizliegts ienest ēdienu vai dzērienus.

JRT patur tiesības neielaist zālē skatītājus, kas ir alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Kā arī, ja izrādes laikā kāds no skatītājiem traucē citus skatītājus un aktierus, JRT patur tiesības izraidīt viņu no zāles.

Vakara izrādes, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, neiesakām apmeklēt ar pirmsskolas vecuma bērniem.

Garderobe

Garderobe atrodas ēkas 4. stāvā. Lūdzam vērtības virsdrēbēs neatstāt, par tām garderobe atbildību neuzņemas. Maksa par nozaudētu garderobes numuriņu – 10 EUR.

Māksliniekiem domātos ziedus iespējams pasniegt pašiem vai nodot garderobes darbiniekiem, norādot adresātu. Ziedi tiks pasniegti māksliniekam uz skatuves.

Teātra kafejnīca

Teātra kafejnīca darbojas 1,5h pirms izrādes sākuma un starpbrīdī.

Rezervēt galdiņu iespējams, zvanot pa tālruni 29433768.

Skatītājiem ratiņkrēslos un ar kustību traucējumiem.

JRT jaunajās telpās Miera ielā 58a pieejams ratiņkrēslu pacēlājs.

Lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Transportlīdzeklim jābūt aprīkotam ar zīmi "Cilvēkiem ar kustību traucējumiem".

Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.

Ja kustību traucējumu dēļ apmeklētājs, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā, nevar uzkāpt pa ieejas kāpnēm, lūdzam par to ziņot apsardzei (dienesta ieejas telpās pie vārtiem), kas informēs teātra personālu, lai nodrošinātu apmeklētāja iekļūšanu ēkā ar pacēlāja palīdzību.

JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.Transporta novietošana

Velo novietnes pieejams pagalmā, pa kreisi no vārtiem.

Skatītāju grupām, kas ierodas ar autobusu, ir iespējams novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.

JRT pagalmā personīgās automašīnas novietot nav iespējams. Tuvākās stāvvieta: Rīgas satiksmes maksas autostāvvieta Mieras ielas garumā (C zona).Jaunā Rīgas teātra izrāžu fotogrāfijas

JRT mājaslapā www.jrt.lv un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv publicēto fotogrāfiju izmantošana pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju. Lai saņemtu atļauju un fotogrāfijas atbilstošā izšķirtspējā, lūdzam sazināties ar teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību speciālisti Ingu Liepiņu pa tālruni: 67283225, 29174775 vai e-pastu [email protected].

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk