Lūdzam ievērot Jaunā Rīgas teātra iekšējās kārtības noteikumus, lai izrādes skatīšanās būtu patīkama visiem skatītājiem.

Lūdzam pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikiem un nekavēt! Sākoties izrādei, skatītāji zālē netiek ielaisti.

Izrādes laikā mobiliem tālruņiem un citām viedierīcēm jābūt izslēgtām.

Izrādes laikā filmēt, fotogrāfēt un veikt audio ierakstus var tikai ar JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar teātri pa tālruni: 67283225 vai e-pastu [email protected].

Zālē aizliegts ienest ēdienu vai dzērienus.

JRT patur tiesības neielaist zālē skatītājus, kas ir alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Kā arī, ja izrādes laikā kāds no skatītājiem traucē citus skatītājus un aktierus, JRT patur tiesības izraidīt viņu no zāles.

Vakara izrādes, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, neiesakām apmeklēt ar pirmsskolas vecuma bērniem.

Garderobe

Garderobe atrodas ēkas 1. stāvā. Lūdzam vērtības virsdrēbēs neatstāt, par tām garderobe atbildību neuzņemas. Maksa par nozaudētu garderobes numuriņu – 10 EUR.

Māksliniekiem domātos ziedus iespējams pasniegt pašiem vai nodot garderobes darbiniekiem, norādot adresātu. Ziedi tiks pasniegti māksliniekam uz skatuves.

Teātra kafejnīca

Teātra kafejnīca darbojas 1 h pirms izrādes sākuma un starpbrīdī.

Rezervēt galdiņu iespējams, zvanot pa tālruni 23554941 vai 29433768.

Skatītājiem ratiņkrēslos un ar kustību traucējumiem.

Teātra telpās ir pieejams lifts.

Transportlīdzekļus teātra pagalmā novietot nav iespējams.

JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.Transporta novietošana

Velo novietnes pieejamas JRT pagalmā.

JRT pagalmā personīgās automašīnas novietot nav iespējams. Tuvākās stāvvieta: Rīgas satiksmes maksas autostāvvieta Lāčplēša ielas garumā (A zona), Ģertrūdes ielas garumā (B zona). Jaunā Rīgas teātra izrāžu fotogrāfijas

JRT mājaslapā www.jrt.lv un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv publicēto fotogrāfiju izmantošana pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju. Lai saņemtu atļauju un fotogrāfijas atbilstošā izšķirtspējā, lūdzam sazināties ar teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību speciālisti Ingu Liepiņu pa tālruni: 67283225, 29174775 vai e-pastu [email protected].

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk