BURATINO PIEDZĪVOJUMI

BURATINO PIEDZĪVOJUMI
Režisors - Diāna Romanoviča

Izrādē, protams, notiks visi labi zināmie Buratino piedzīvojumi. Skatītāju acu priekšā runājoša malkas pagale pārtaps par dzīvespriecīgu puišeli, kurš ar jaunu, krāsainu bilžu ābeci padusē dosies uz skolu un būtu sācis arī mācīties, ja vien ... Šis Buratino ir ļoti atvērts, dedzīgs un  uzticīgs, un nebūt ne tik nepaklausīgs kā viņa priekštecis grāmatā. Tomēr arī viņš iemaina savu jauno ābeci pret iespēju noskatīties izrādi un sapinas ar viltīgo lapsu Alisi un viņas kompanjonu "aklo" runci Bazilio, pateicoties kuriem Buratino nokļust Muļķu zemē.
Visi notikumi ņirb kā karuselī un sola jautru, aizraujošu un krāsainu pasaku iz leļļu dzīves ar tik pat dzīvepriecīgu mūziku.
Tomēr tā nav tikai pasaka. Patiesībā šī izrāde ir ļoti reāla. Jo kas gan var būt vēl reālāks, kā teātra īpašnieks, leļļu zinātņu doktors Karabas Barabass, ko spēlē JRT vadītājs Alvis Hermanis. Patiesāks par atvērtiem un uzticīgiem bērniem, kuriem ienākot šajā pasaulē jāsatopas gan ar nodevību, gan viltu. Un sapni par pašiem savu, īstu, dzīvu teātri.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk