LATVIEŠU STĀSTI - 7., 8., 9., 20. stāsts

LATVIEŠU STĀSTI - 7., 8., 9., 20. stāsts
Režisors - Alvis Hermanis

Šo teatrālo ideju varētu pielīdzināt dokumentālajam kino, kas veltītas kādam konkrētam cilvēkam. Katrs JRT aktieris ir atradis vienu Latvijas iedzīvotāju un sagatavojis par viņu stāstu. Tas ir stāsts par kādu reālu mums šodien līdzās dzīvojošu cilvēku. Mums likās interesanti pievērsties to cilvēku dzīves stāstiem, par kuriem publiski neraksta un nerunā.
Izrādes mērķis ir parādīt, ka mākslas uzmanības objekts var būt jebkurš cilvēks uz šīs pasaules. Jebkura cilvēka dzīve ir tā vērta, pietiekoši interesanta un dramatiska, lai būtu par iemeslu teātra izrādei.

„Latviešu stāsti” būs daudz mazu izrāžu salikums. Skatītāji vienā vakarā varēs redzēt trīs līdz četrus stāstus. Ja tas būs interesanti - atgriezties atkal, nākamajā vakarā uz citiem. Stāstu secībai nav nozīmes!
Oktobrī būs iespēja noskatīties pirmos astoņpadsmit stāstus. Nākamajos mēnešos, visas sezonas garumā izrādi papildinās jauni stāsti. Var to saukt arī par JRT seriālu.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk