Maigums

Maigums
Režisors - Elīna Cērpa

Izcilais un reizē noslēpumainais argentīniešu rakstnieks Horhes Luiss Borhess savus literāros darbus radīja iztēlē, diktēja tos asistentiem, tā arī nekad neredzot nodrukāto tekstu, jo lielāko mūža daļu viņš pavadīja aklumā. Iespējams tādēļ lasīt Borhesu ir bauda, jo mēs savā redzīgumā, nespējam uzburt tādu tēlu pasauli. Katrs stāsts atklāj mums neredzamas pasaules, radā dažādus ceļus izziņas un cilvēka dvēseles labirintos. Izrāde „Maigums” ir kā eksperiments un uzdrošināšanās, Borhesa tekstus atslāņojot līdz arhetipiskām situācijām un radot juteklisku un atkailinātu atmosfēru, kuras veidošanā liela loma ir Latvijas mālam.

Izrāde „Maigums” top ar „If Latvia” atbalstu.
"„If Latvia” izrāde "Maigums” šķiet pievilcīga tajā uzdoto jautājumu dēļ – tādu, kas urda ziņkāri, rosina domāt un meklēt atbildes. Centra „Saule” iemītnieku un profesionālu aktieru kopdarbs, nezināms stāsts un Latvijas māls nojauc izplatītās barjeras cilvēku vidū un runā par būtisko, to mēs vēlamies atbalstīt. „If Latvia” atbalsta maigumu it visur un ikvienā.... Un tieši tāpēc „If Latvia” atbalsta izrādi „Maigums”, jo tā aptver visu, par ko mēs esam Par.”

Andris Morozovs
„If Latvia” valdes priekšsēdētājs

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk