NN NAKTS 2024
NN NAKTS 2024

Normunda Naumaņa vārdā nosauktā Gada balva mākslas kritikā.
Līdzās bieži apspriestajai un kritizētajai “pieredzes bagāto mākslinieku kliķei” dažādās akadēmijās un universitātēs nemitīgi top jauni kultūras talanti. Daži no pirmkursniekiem ar laiku metīs izaicinājumus žanru un gaumes robežām, lauzīs iesīkstējušus priekšstatus, iemantos mūžīgu slavu un kļūs par nākamajiem dižgariem. Citu paraksti būs atrodami tikai skolas laika prakses darbos un klases žurnālu lappusēs.
Šī gada NN Nakts aicina uz mirkli piemirst par aktuālajiem kultūras vides kašķiem, mākslas sarežģīto vēsturi un pamest skatu Latvijas mākslas nākotnē. Katra pieredzējuša kritiķa redzeslokā atkal un atkal nonāk jaunais mākslinieks, bet katru jauno talantu aiz stūra gaida kāds kritiķis. Iepazīsimies laicīgi!

Rīko Normunda Naumaņa biedrība.
Gada balvu mākslas kritikā atbalsta tehnoloģiju uzņēmums "Tilde", Jaunā kritiķa/es balvu atbalsta SIA "Kurekss".
Informatīvi atbalsta laikraksts Diena un žurnāls IR

Pasākums notiks 2024. gada 8. janvārī plkst. 19.00 JRT Mazajā zālē Miera ielā 58a.
Biļešu cenas: 10,00, 15,00, 18,00 EUR.


KOMANDA

Radošā grupa: Klāvs Mellis, Ance Strazda

Piedalās: kritiķi, kā arī topošie literāti Matīss Budovskis un Igors Šelegovskis no Liepājas Universitātes Rakstniecības studiju nodaļas, topošie skatuves mākslinieki no JVLMA un Dailes teātra muzikālo aktieru kursa.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk