SKOLOTĀJS JĀPS UN KLASE

Jāps, trešās klases jaunais audzinātājs, ir mazliet savāds, daudzi pat saka – traks. Taču bērniem viņš aizvien vairāk iepatīkas. Jāps un viņa klase dzīvo Holandē. Latvijā skolotājs Jāps var šķist divkārt traks, gandrīz neiespējams, jo vīrietis sākumskolas skolotājs ir retums ne tikai stāstos, bet vispirms jau skolā. Jocīgais Jāps, kas, skaidrojot daļskaitļus, klasē cep pankūkas, šķībi dzied, plātās ar savu lielisko bēbīti, neveikli spēlē futbolu, ar konfektēm atbalsta mīlestību un kopā ar klasi lec baseinā, izrādās, spēj bērniem palīdzēt saprast pat ļoti nopietnas lietas. Skolotājs Jāps vienkārši ir simtprocentīgs!

Arī Žaks Frīnss (Jacques Vriens) , viens no Holandes bērnu iemīļotākajiem rakstniekiem, daudzu literāru balvu un bērnu žūrijas atzinību ieguvējs, pats kādreiz bijis skolotājs. Latviski viņa stāsti lasāmi Ineses Paklones tulkojumā („Skolotājs Jāps var visu”, liels un mazs, 2009).

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk