SLIKTIE CEĻI

SLIKTIE CEĻI
Režisors - Kristīne Krūze

SLIKTIE CEĻI

Izrādes pamatā ir ukraiņu dramaturģes Natālijas (Natalkas) Vorožbitas luga “Sliktie ceļi”. Lugas darbība risinās 2014./2015. gadā Donbasā, jo karš sākās tur un nevis 2022. gadā.

Gribam to vai nē, bet mēs visi esam ierauti šajā karā. Pat ja bumbas pagaidām nesprāgst virs mūsu galvām, bet tūkstoš kilometrus tālāk. Pirmo reizi vēsturē cilvēkiem ir iespēja sekot līdzi karam tiešsaistē, vērot tā šausminoši atbaidošo seju. Kādam tie nav attēli telefona vai datora ekrānā, bet gan ikdiena. Lugas autore savā darbā ir apkopojusi dokumentālus stāstus par karu Donbasā. Centrā joprojām paliek cilvēks, kurš cenšas pielāgoties un izdzīvot. Karš ir kā lakmusa papīrītis, kas izgaismo katra vistumšākos nostūrus. Noslēpties neizdodas nevienam.

Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Mazajā zālē.
Izrādes ilgums: 2 h 20 min (2 cēlieni).
Biļešu cenas: 15,00; 18,00; 20,00.
Pirmizrāde 2022. gada 10. jūnijā.

KOMANDA

Autore: Natālija/ Natalka Vorožbita

Tulkotāja un režisore: Kristīne Krūze
Scenogrāfe: Katrīna Neiburga
Kostīmu māksliniece: Jana Čivžele
Gaismu mākslinieks: Oskars Pauliņš
Muzikālais noformējums: Toms Auniņš 

Lomās: Marija Linarte, Sandra Kļaviņa, Inga Tropa, Elita Kļaviņa, Kaspars Znotiņš, Vilis Daudziņš, Jevgēnijs Isajevs, Sabīne Tīkmane, Agate Krista, Elvita Ragovska vai Evelīna Priede, Dāvids Pētersons, Jānis Grūtups.

!!! SVARĪGI

Līdz 16 gadu vecumam skatīties neiesakām!

Fotogrāfs - Jānis Deinats
Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk