SVAIGĀS ASINIS

SVAIGĀS ASINIS
Režisors - Alvis Hermanis

SVAIGĀS ASINIS

Izrādes teksti konstruēti no preses materiāliem. 

Par izrādi Alvis Hermanis saka: "Progress, inovācijas, attīstība - 21. gadsimta reliģija, kura kļuvusi jau par neapspriežamu dogmu. Mūsdienu jaunās tehnoloģijas nupat ir vispārējs jaunais pielūgsmes objekts un jaunais evaņģēlijs, kurš nomainījis noputējušo Bībeli un citas reliģijas. Politiķi, mediji, sociālie tīkli kā mantru atkārto vienu un to pašu - viss jaunais ir labs un viss vecais ir slikts. Digitālās revolūcijas ēru šobrīd nomaina nākamā - "reputācijas ēra". Manipulācija ar informāciju. Jeb - tavu vērtību turpmāk noteiks tikai tas, ko par tevi domā citi. Izrādes tēma būs Silīcija ieleja - visiem zināmā moderno tehnoloģiju Meka Sanfrancisko apkaimē, kur radušās un sakoncentrējušās visas modernākās mūsdienu tehnoloģiju kompānijas - Google, Facebook, Apple, Amazone, Netflix, Oracle, Yahoo, Uber, Airbnb, Tesla, SpaceX un citas. Tā ir vieta, kur sakoncentrējušās arī "vismodernākās" start-up kompānijas. Tai skaitā firma "Theranos" un tās vadītāja - Elizabete Holmsa. Dēvēta par Stīva Džobsa reinkarnāciju. Par viņu ir šī izrāde.”

Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Mazajā zālē
Izrādes ilgums: 2 h 50 min (2 cēlienos)
Biļešu cenas: 10,00; 15,00; 18,00 EUR
Pirmizrāde 2019. gada 18. decembrī.

KOMANDA

Režisors - Alvis Hermanis

Lomās: Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 2. kursa studenti (Ritvars Logins, Agate Krista, Gerds Lapoška, Lolita Stūrmane, Emīls Ralfs, Sabīne Tīkmane, Toms Harjo, Dāvids Pētersons, Marta Jančevska, Jānis Grūtups, Telma Auziņa, Elvita Ragovska, Matīss Ozols) un Ģirts Krūmiņš.

Fotogrāfs - Jānis Deinats
Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk