TAS NOTIKA AR VIŅIEM
Režisors - Gatis Šmits

Viņi ir vienas sabiedrības locekļi. Viņus saista noziegums.

VIŅI:
Ervīns Meijers, Izdevējs: “Viņa man zvanīja. Viņa ir lielās nepatikšanās. Protams, ka vēlos viņai izpalīdzēt, pirms mēs nokārtojam šķiršanos.”

Krists Lapiņš, Īrnieks: “Pēc kara es kādu laiku gulēju slimnīcā. Kad atgriezos, sapratu, ka šajā pilsētā man neviena nav. Es dienām ilgi klīdu pa ielām kā rēgs, sēdēju kinoteātros. Es biju zaudējis pilnīgi visu. Tad es satiku viņu.”

Alise Budļevska, Mājsaimniece: “Gribi, es tev kaut ko pateikšu? Pirms tevi satiku, es neko nejutu pa īstam.”

Ģirts Budļevskis, Policists: “Man nepatīk privātdetektīvi. Nekad nav patikuši. Zināt, kāpēc? Tāpēc, ka neesmu vēl saticis nevienu, kurš nebūtu sūdabrālis. Nekad. Nevienu.”

Maira Mežsarga, Izdevēja asistente: “Man vajadzēja zināt, ar ko tas beigsies. Jūs un jūsu moralizēšana. Ko tad jūs gribat, lai tagad daru? Kļūstu nabaga, bet godīga? Uz kura stūra jūs gribat, lai es ubagoju?”

Dainis Geidmanis, Privātdetektīvs: “Un kā tas beigsies? Kādā notekā ar izdauzītiem zobiem? Smirdot pēc viskija, ko neesmu dzēris? Izgāztuvē? Vienīgā izeja ir atrisināt šo lietu.”

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk