TUMSAS VARA

TUMSAS VARA
Režisors - Gatis Šmits

TUMSAS VARA

Ļevs Tolstojs
TUMSAS VARA jeb
Nadziņš ieķēries – putniņš pagalam

„Nadziņš ieķēries – putniņš pagalam” ir Ļeva Tolstoja 1886. gadā sarakstītās lugas „Tumsas vara” sākotnējais nosaukums. Tās pamatā ir patiesi notikumi – luga balstīta uz Tulas guberņas tiesas krimināllietu par kāda zemnieka izdarīto noziegumu. Rakstot lugu, Tolstojs apmeklēja notiesāto katorgā. Autoru ne tik daudz interesējusi baisā nozieguma norise, bet gan tas, kā visi tajā iesaistītie varējuši nonākt aiz galējās cilvēcības robežas, un vai ir iespējams ceļš atpakaļ.

Lomās: Ivars Krasts, Guna Zariņa, Andris Keišs, Inga Tropa, Alise Danovska, Ģirts Krūmiņš, Baiba Broka, Vilis Daudziņš, Jana Čivžele un Sandra Kļaviņa.

Režisors – Gatis Šmits
Scenogrāfs – Rūdolfs Bekičs
Kostīmu māksliniece – Keita

Par lomām šajā izrādē aktieri nominēti “Spēlmaņu nakts” balvai trīs kategorijās: Baiba Broka un Guna Zariņa – kategorijā Gada aktrise , Ģirts Krūmiņš – Gada aktieris otrā plāna lomā , savukārt Alise Danovska – Gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks .

Izrāde notiek JRT Lielajā zālē
Izrādes ilgums: 3 h 15 min
Biļešu cena: 7,00; 10,00; 15,00; 17,00; 22,00 EUR

Pirmizrāde 2014. gada 3. septembrī

Līdz 16 gadiem skatīties neiesakām!
Uzmanību! Izrādes laikā aktieri uz skatuves smēķē.

Fotogrāfs - Jānis Deinats
Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk