VIENCĪŅA

VIENCĪŅA
Režisors - Jans Neimanis (Vācija)

"Manas vecmāmiņas šķūnī varēja atrast daudz vecu mantu. Tur bija misiņa gulta un koka galds, skapī stāvēja putekļiem pildītas cigāru kastes. Vēl tur bija arī spogulis ar zelta rāmi, kas bija piederējis manam vectēvam un agrāk karājies viņa guļamistabā.
Kad pāris gadus pēc vectēva nāves atradu spoguli un gribēju to atkal piekārt pie sienas, no tā izkrita plāna kladīte, kas bijusi paslēpta starp rāmi un spoguļa pamatni. Tajā bija sieviešu fotogrāfijas -  kailu sieviešu fotogrāfijas.
Mans vectēvs bija ļoti draudzīgs un devīgs cilvēks. Viņš mīlēja mūziku, labprāt spēlēja šahu un bija lielas apdrošināšanas sabiedrības direktors. Vectēvs ļoti mīlēju manu vecmāmiņu. Un viņa spogulī bija paslēpta kladīte, par kuras eksistenci droši vien neviens pat nenojauta.
Aiz katras sejas slēpjas kāds noslēpums un, tā kā mēs visi esam cilvēki, šie noslēpumi saucami par cilvēcīgiem. Mēs esam atbildīgi par saviem noslēpumiem. Tas, kā mēs tiekam galā ar savu tumšo pusi, ir tas, ko es sauktu par viencīņu."
Jans Neimanis

Dramaturgs, režisors un aktieris Jans Neimanis (dz. 1975.g. Minhenē, Vācijā) līdz šim strādājis galvenokārt Frankfurtes un Bavārijas Valsts teātrī. Pēc veiksmīgiem pirmo lugu « Goldfisching » (Zvejojot zeltu) un « Liebesruh » (Mīlas osta) iestudējumiem Ķelnē un Hamburgā, arī pats tās savā režijā iestudējis Frankfurtes teātrī. Tikko 2006. gada nogalē pabeidzis darbs pie lugas « Die Nacht dazwischen » (Un visam pa vidu nakts…) iestudējuma Ālenes pilsētas teātrī. Patreiz strādā pie pasūtījuma lugas Diseldorfas teātrim.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk