VIŅŠ, VIŅA UN FRANCIS
Režisors - Gaļina Poliščuka

"Katra cilvēka dzīvē ir viens galvenais notikums, es domāju - sieviešu dzīvē. Droši vien tāds ir arī vīriešu dzīvē, tikai tie laikam ir dažādi notikumi, tā vismaz domā vīrieši. Un lūk, pēc šī galvenā notikuma cilvēks mirst, pareizāk sakot, zaudē interesi dzīvot. Viņa miesa turpina eksistēt, bet ar laimi, ar ilgām pēc laimes, ar ilgām pēc laimes kā dzīves satura un jēgas tai vairs nav nekāda sakara."
V.Nabokovs/Kļims

Izrāde ir par šādu Notikumu. Lieki būtu piebilst, katram cilvēkam šis notikums ir savs un trīs dažādiem, vienkopus sapulcinātiem ļaudīm šie notikumi ir atšķirīgi. Un vēl to, ka spēlē pa trim - viens allaž ir lieks. Kā liecina izrādes nosaukums, darba pamatā ir klasisks mīlas trijstūris. Divi vīrieši mīl vienu sievieti, bet viņa mīl tikai vienu no viņiem...
Režisore un trīs aktieri skatītājiem piedāvā izsmalcinātas spēles ar mīlestību, dzīvību un nāvi, izrādi, kur visnepastāvīgākās un neuzticamākās kategorijas ir patiesība un realitāte.

"Domu spēles, iztēle un realitāte. Visu izrādi veido atmiņas - skaļi izrunātas domas, kuras neviens nedzird. Līdzīgi kā mūsu domas un sajūtas, kas dzīvo tikai mūsu iztēlē, reizēm šķiet īstākas un vairāk uzrunā otru, kā tukšie vārdi, kurus lietojam. Tāda pieeja lugai dod iespēju izprast katru personāžu - domas, apslēptais iegūst balsi, kamēr runa, kas kalpo acu un jūtu apmānam, apklust."

Gaļina Poliščuka

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk