BIĻETES UZ JŪNIJU VĒL IR!
BIĻETES UZ JŪNIJU VĒL IR!

Ja "nomedīt" teātra biļetes sezonas laikā nav izdevies, jūnijs ir īstais mēnesis, lai noskatītos JRT izrādes, kuras vēl nav redzētas. Nelielu biļešu skaitu iespējams iegādāties uz vairākām skatītāju un profesionāļu atzītām izrādēm:

POST SCRIPTUM 3.06. un 4.06. - vienīgajā lomā 2021./2022. gada sezonas "Spēlmaņu nakts" balvas "Gada aktrise" ieguvēja Čulpana Hamatova.

RUNĀŠANĀS PAR SEKSU 7.06. un 8.06. - izrāde par seksualitāti, patiesi dziļu tuvību un vientulību.

OPERĀCIJA "MINDFUCK" 10.06. un 11.06. - komēdija, kas ļauj nonākt otrpus datora ekrānam un paskatīties, kā top rakstīts tas, ko mēs savos datoros un telefonos nereti lasām. JRT aktieru sastāvam izrādē pievienojos Artuss Kaimiņš.

KLĀVAS TANTES SKŪPSTS 14.06. - pēdējo reizi JRT repertuārā V. Jerofejeva poēma "Maskava-Gailīši".

(R)EVOLŪCIJA 15.06. - Gata Šmita jaunākā komēdija JRT par nākotnes cilveku dzīvi, kad to pārņem tehnoloģijas un mākslīgais intelekts. Vai cilvēki par drošību un ērtību ir gatavi atdot savu brīvību?

BĪTLU JAUNAIS ALBUMS 16.06. - kopš 2019. gada viena no pieprasītākām JRT izrādēm ar visiem jaunajiem JRT aktieriem un Gundaru Āboliņu.

Biļetes pērc šeit.

    Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk