BIĻETES NO 22.08!
BIĻETES NO 22.08!

Ir publicēts oktobra un novembra repertuārs. Biļetes uz visām izrādēm, kā arī šī gada jauniestudējumiem būs pieejamas no 22. augusta plkst. 11.00.

Septembrī izrādes veidos jaunie režisori. Gerds Lapoška ir viens no autoriem un režisors izrādei PELĒKA VASARA, SAULAINA ZIEMA. Iedvesmojoties no franču “jaunā viļņa” autorkino, ir tapis piedzīvojums par jaunu cilvēku sajutām šajā pasaulē. Režisore Marija Linarte JRT Kamerzālē piedāvās dokumentālu stāstu MILŽU CĪŅAS par varones Annas nokļūšanu dienestā, par depresiju un pārdzimšanu.
Oktobrī sekos pēc amerikāņu rakstnieka Reksa Piketa lugas "Sānceļi" (Sideways) veidotā izrāde PELIKĀNI UN VĪNOGAS (režisors – Alvis Hermanis). Tā ir "road movie" žanrā uzrakstīta smeldzīga komēdija par 40 gadnieku krīzi.
Teātra izrādes režisora lomā JRT pirmo reizi debitēs Aiks Karapetjans. Kopā ar dramaturģi Justīni Kļavu tapusi traģikomēdija FĒLIKSS, ANATOLIJS UN ILONA, kas vēsta par izmisīgiem centieniem pielāgoties mežonīgajiem deviņdesmitajiem, nezaudējot ideālus.
Pēdējais jauniestudējums Miera ielā iecerēts novembrī - KURLMĒMO ZEME. Izrāde, kurā Čulpana Hamatova latviešu valodā skatuves versijā atgriezīsies 1998. gadā Valērija Todorovska uzņemtajā filmā "Kurlo zeme", ar kuru viņa savā laikā kļuva slavena kā aktrise. Pēc Renatas Ļitvinovas (pēc kara sākuma pametusi Krieviju, nosodījusi agresiju un šobrīd dzīvo Parīzē) romāna veidotais stāsts par kurlmēmo mafiju Maskavā, šodienas kontekstā iegūst jaunu jēgu.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk