Harija Liepiņa balvu saņem Ģirts Krūmiņš
Harija Liepiņa balvu saņem Ģirts Krūmiņš

Tuvojoties Starptautiskajai teātra dienai, Latvijas Teātra darbinieku savienība kā katru gadu paziņo Teātra dienas Izcilības balvu laureātus. 2021. gadā HARIJA LIEPIŅA BALVU par spožiem aktierdarbiem iepriekšējo sezonu laikā saņem JRT aktieris ĢIRTS KRŪMIŅŠ. Kopš 1996. gada Ģirts Krūmiņš ir piedalījies vairāk nekā 70 JRT izrādēs.

JRT mākslinieciskais vadītājs un režisors Alvis Hermanis: "Girts Krūmiņš ir vienīgais mans kolēģis, ar kuru kā vienaudži esam sākuši aktiera gaitas vienā vietā un laikā – 80-to gadu sākumā Tautas kinoaktieru studijā pie Liniņa un Matīsas. Jau toreiz Ģirts atšķīrās no pārējiem un šo savu atšķirību ir izkopis un attīstījis cauri gadiem. JRT viņš ir jau no 1995. gada, kad spēlēja manā izrādē "Doriana Greja ģīmetne". Visu šo laiku viņš ir bijis viens no JRT vadošajiem aktieriem un tāds ir joprojām. Gan izrāde "Garā dzīve", gan daudzas citas nebūtu varbūt pat notikušas, ja mūsu trupā nebūtuĢirta Krūmiņa."

Sveicam un lepojamies!

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk