INFORMĀCIJA BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM NOVEMBRĪ UN DECEMBRĪ
INFORMĀCIJA BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM NOVEMBRĪ UN DECEMBRĪ

Repertuārā ieplānotās izrādes no 16. novembra līdz 30. decembrim notiek atbilstoši spēkā esošiem drošības noteikumiem, kas nosaka ne vairāk kā 60% personalizētu sēdvietu aizpildījumu, blakus sēdvietās ne vairāk kā 2 personas un 2 brīvas sēdvietas blakus.

! Ierobežojumu dēļ ir izmaiņas decembra repertuārā:

3.12 JAUNIE LATVIEŠU STĀSTI - 2. vakara vietā ir 3. vakars;
14.12 JAUNIE LATVIEŠU STĀSTI - 1. vakara vietā ir 2. vakars; 
17.12 JAUNIE LATVIEŠU STĀSTI - 3. vakara vietā ir 1. vakars
.

Visi esošie biļešu īpašnieki tiks informēti par izmaiņām un iespējām apmeklēt izrādes vai saņemt atpakaļ naudu par iegādātām biļetēm. 


! Izrādes ZALKŠA LĪGAVA 21.12 | 22.12 | 23.12 tiek pārceltas uz 4.01, 5.01, 6.01. Iegādātās biļetes ir derīgas.

! Tā kā vairākas izrādes novembrī un decembrī ir izpārdotas, daļu biļešu diemžēl būsim spiesti anulēt. Ne vēlāk kā 5 dienas pirms izrādes visi biļešu īpašnieki saņems informāciju e-pastā, vai viņu biļetes paliek spēkā vai tiek anulētas. Visiem anulēto biļešu īpašniekiem nauda par iegādātām biļetēm tiks atgriezta bankas kontā desmit dienu laikā. Anulēto biļešu īpašniekiem dāvinām kodu, kas kompensēs "Biļešu Paradīzes" komisijas maksu un nākamajam pirkumam piešķirs 5% atlaidi.

! Skatītāji, kuru biļetes netiek anulētas, ne vēlāk kā 5 dienas pirms izrādes saņems apstiprinājumu e-pastā. Sēdvietas tiks saglabātas tajā pašā rindā, bet ar nobīdi uz labo vai kreiso pusi. Biļetes nav jāmaina. Derīgo biļešu īpašniekiem jāveic biļešu personalizācija www.bilesuparadize.lv un teātra apmeklējuma laikā jālieto sejas maska.

!
Pircējus, kas iegādājušies biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un nav norādījuši kontaktinformāciju, lūdzam sazināties ar Klientu atbalstu pa tālruni 29164535 (darba dienās no 10.00 līdz 17.00), vai rakstot uz epastu [email protected]

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk