INFORMĀCIJA BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM PĒC 17. OKTOBRA!
INFORMĀCIJA BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM PĒC 17. OKTOBRA!

BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM OKTOBRĪ

Repertuārā ieplānotās izrādes no 19. oktobra līdz 31. oktobrim netiek atceltas un notiek pēc jaunajiem drošības noteikumiem, kas nosaka ne vairāk kā 60% personalizētu sēdvietu aizpildījumu, blakus sēdvietās ne vairāk kā 2 personas un 2 brīvas sēdvietas blakus.

Tā kā izrādes oktobrī ir izpārdotas, daļu biļešu diemžēl būsim spiesti anulēt. Ne vēlāk kā 5 dienas pirms izrādes visi biļešu īpašnieki saņems informāciju e-pastā, vai viņu biļetes paliek spēkā vai tiek anulētas. Visiem anulēto biļešu īpašniekiem nauda par iegādātām biļetēm tiks atgriezta bankas kontā desmit dienu laikā. Anulēto biļešu īpašniekiem dāvinām kodu, kas kompensēs "Biļešu Paradīzes" komisijas maksu un sniegs iespēju iegādāties biļetes uz JRT izrādēm nākotnē ar 5% atlaidi.

Skatītāji, kuru biļetes netiek anulētas, ne vēlāk kā 5 dienas pirms izrādes saņems apstiprinājumu e-pastā. Sēdvietas tiks saglabātas tajā pašā rindā, bet ar nobīdi uz labo vai kreiso pusi. Biļetes nav jāmaina. Derīgo biļešu īpašniekiem jāveic biļešu personalizācija www.bilesuparadize.lv un teātra apmeklējuma laikā jālieto sejas maska.

BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM NOVEMBRĪ UN DECEMBRĪ

Biļešu tirdzniecība uz izrādēm novembrī un decembrī ir apturēta. Skatītājus, kas iegādājušies biļetes uz izrādēm novembrī un decembrī, informēsim par tālākiem lēmumiem līdz 25. oktobrim.

! Pircējus, kas iegādājušies biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un nav norādījuši kontaktinformāciju, lūdzam sazināties ar Klientu atbalstu pa tālruni 29164535 (darba dienās no 10.00 līdz 17.00), vai rakstot uz epastu [email protected] Naudu par anulētajām biļetēm  uz izrādēm DUKŠI, KLĀVAS TANTES SKŪPSTS 19. oktobrī var saņēmt atpakaļ kasēs jau no 19. oktobra.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk