RUNĀŠANĀS PAR SEKSU - JRT NO 28.10
RUNĀŠANĀS PAR SEKSU - JRT NO 28.10

Oktobra izskaņā JRT Mazajā zālē pirmizrāde režisores un aktrises Kristīnes Krūzes iestudējumam - Berlīnes dramaturģes Majas Cades luga “Runāšanās par seksu”. 2021. gadā Alvis Hermanis jau iestudēja šīs autores lugu – “Sievietes un vīrieši”. Šī ir jaunākā Cades luga un uzrunā skatītājus ar svaigu XXI gadsimta intonāciju. Latviešu teātrim, kas pēdējos divdesmit piecos gados cilvēka seksualitātes tēmu ir pamatīgi pētījis, ielūkojoties tajā no visradikālākajām un arī nežēlīgākajām perspektīvām, pievienojas atbruņojoši cilvēciska saruna, kurā savienojas humors, maigums, izmisums, trauslums un vitāls esības apliecinājums.
Vienu reizi mēnesī grupiņa cilvēku satiekas, lai runātu par savas dzīves intīmākajiem nostūriem. Seksualitāte ir teritorija, kurā mēs mēdzam būt visievainojamākie. Teritorija, kurā iespējama gan patiesi dziļa tuvība, gan skaudra vientulība. Par to arī izrāde.

Režisore - Kristīne Krūze.
Kostīmu māksliniece - Jana Čivžele.
Lomās - Baiba Broka, Vilis Daudziņš, Jana Čivžele, Inga Tropa, Ivars Krasts, Jānis Skutelis.

Pirmizrāde JRT Mazajā zālē 2022. gada 28. oktobrī.

Biļetes uz izrādēm oktobrī, novembrī un decembrī ir izpārdotas. Novembra pirmajā nedēļā piedāvāsim biļetes uz izrādēm janvārī.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk