SLIKTIE CEĻI AR ANGĻU SUBTITRIEM
SLIKTIE CEĻI AR ANGĻU SUBTITRIEM

4. novembrī izrādē SLIKTIE CEĻI būs subtitri angļu valodā.

Izrādes pamatā ir ukraiņu dramaturģes Natālijas (Natalkas) Vorožbitas luga “Sliktie ceļi”. Lugas darbība risinās 2014./2015. gadā Donbasā, jo karš sākās tur un nevis 2022. gadā.Gribam to vai nē, bet mēs visi esam ierauti šajā karā. Pat ja bumbas pagaidām nesprāgst virs mūsu galvām, bet tūkstoš kilometrus tālāk. Pirmo reizi vēsturē cilvēkiem ir iespēja sekot līdzi karam tiešsaistē, vērot tā šausminoši atbaidošo seju. Kādam tie nav attēli telefona vai datora ekrānā, bet gan ikdiena. Lugas autore savā darbā ir apkopojusi dokumentālus stāstus par karu Donbasā. Centrā joprojām paliek cilvēks, kurš cenšas pielāgoties un izdzīvot. Karš ir kā lakmusa papīrītis, kas izgaismo katra vistumšākos nostūrus. Noslēpties neizdodas nevienam.

Režisore un tulkotāja - Kristīne Krūze.
Lomās - Marija Linarte, Sandra Kļaviņa, Inga Tropa, Elita Kļaviņa, Kaspars Znotiņš, Vilis Daudziņš, Jevgēnijs Isajevs, Sabīne Tīkmane, Agate Krista, Evelīna Priede, Dāvids Pētersons, Jānis Grūtups.

Biļetes vēl pieejamas - www.bilesuparadize.lv

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk