SPĒLMAŅU NAKTS SKATĪTĀJU BALSOJUMS
SPĒLMAŅU NAKTS SKATĪTĀJU BALSOJUMS

2022./2023. gada teātra sezona tuvojas noslēgumam un "Spēlmaņu nakts" skatītāju simpātijas balsojums ir sācies. Šogad tas notiks divos posmos:
1) līdz 15. oktobrim izrades.lv (nosakot nominantus) un
2) no 1. novembra līdz 19. novembrim finālbalsojums LSM.lv (nosakot laureātus).

No 2023. gada 2. maija līdz 15. oktobrim Latvijas teātru katalogā Izrades.lv skatītāji tiek aicināti balsot par, viņuprāt, 2022./2023. gada sezonas labāko izrādi, aktrisi un aktieri Latvijas profesionālajos teātros.
Skatītāji Izrades.lv var novērtēt visus Latvijā veidotos teātra mākslas iestudējumus un to performantus skalā no 1 līdz 10. Lai to izdarītu, Izrades.lv jāautorizējas ar savu telefona numuru. Pie iestudējuma iespējams pievienot vērtējumu gan iestudējumam kopumā, gan detalizēti, novērtējot arī katra performanta sniegumu.
Vietnē Izrades.lv būs iespējams sekot līdzi skatītāju vērtējumam, bet pēc 15. oktobra 10 Izrades.lv visaugstāk un visvairāk novērtētie 2022./2023. gada sezonas iestudējumi, 5 aktrises un 5 aktieri (par konkrētu lomu sezonā) tiks nominēti lielajam “Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojumam, kas norisināsies no 2023. gada 1. līdz 19. novembrim portālā LSM.lv. Šogad skatītāji paši noteiks gan nominantus, gan
laureātus “Spēlmaņu nakts” skatītāju simpātijas balvām.

Šajā sezonā JRT piedāvāja septiņus jauniestudējumus - ES ATGRIEŽOS NO TĀLIENES | (R)EVOLŪCIJA | ŽIŽEKS. PĪTERSONS. GADSIMTA DUELIS | RUNĀŠANĀS PAR SEKSU | OPERĀCIJA "MINDFUCK"| DZIMŠANAS DIENAS KŪKA | KORDĒLIJAS ZEME.

Novērtē JRT izrādes un aktierus izrades.lv.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk