Svarīga informācija skatītājiem!
Svarīga informācija skatītājiem!

Ņemot vērā valdības pieņemtos lēmumus 8. oktobrī, informējam:

Izrādes 9. oktobri un 10. oktobrī notiek pēc iepriekšējiem noteikumiem. Tomēr aicinām skatītājus, jau šobrīd, nākot uz izrādi, teātra telpās un zālē lietot sejas maskas.

No 12. oktobra līdz 17. oktobrim repertuārā esošās izrādes  var apmeklēt visi biļešu īpašnieki, kas vakcinēti un/vai Covid-19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. Visiem skatītājiem teātra telpās un zālē jālieto sejas maskas!

Šobrīd apturam biļešu tirdzniecību uz izrādēm pēc 17. oktobra, lai apzinātu pieļaujamo skatītāju skaitu un izvietojumu, atbilstoši jaunajiem noteikumiem, kas paredz ne vairāk kā 60% personalizētu sēdvietu aizpildījumu, blakus sēdvietās ne vairāk kā 2 personas un 2 brīvas sēdvietas blakus.

Biļešu īpašniekus, kurus skars jaunie noteikumi, pēc iespējas ātrāk informēsim par tālākiem lēmumiem. Ja daļu biļešu būsim spiesti anulēt, samaksa par iegādātām biļetēm tiks atgriezta.

Ceram uz jūsu sapratni un tikšanos teātrī!

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk