LINDA VISTA

LINDA VISTA
Režisors - Alvis Hermanis

LINDA VISTA

Izrādes tēma ir pusmūža cilvēku drāma mūsdienu sabiedrībā. Agrākos laikos 40-50 gadus veci cilvēki jau skaitījās norakstīti un savu dzīvi jau nodzīvojuši. Mūsdienās šī paaudze jūtas apmulsusi, jo jaunība kā nebeidzas tā nebeidzas, dzīves plāns ir it kā izpildīts (vai nu veiksmīgi vai neveiksmīgi), bet dzīve joprojām turpinās un vajadzīgs jauns plāns.

2018./2019. gada teātra sezonas Spēlmaņu nakts skatītāju balsojuma balva - labākais aktieris par lomu izrādē LINDA VISTA (Andris Keišs)

Izrāde notiek: JRT Mazajā zālē Miera ielā 58a.
Izrādes ilgums: 3h 30 min (2 cēlienos).
Biļešu cenas: 22,00;  25,00; 30,00; 40,00 EUR.
Pirmizrāde 2018. gada 1. septembrī.


KOMANDA

Autors: Treisijs Letss
Režisors - Alvis Hermanis
Scenogrāfs - Artūrs Virtmanis
Kostīmu māksliniece - Jana Čivžele

Lomās - Andris Keišs, Jānis Skutelis, Baiba Broka, Elita Kļaviņa, Marta Lovisa, Gundars Āboliņš, Sandra Kļaviņa.

!!! SVARĪGI

Līdz 14 gadu vecumam skatīties neiesakām.

Izrādes var apmeklēt tikai vakcinēti un/vai Covid-19 pārslimojuši skatītāji, uzrādot derīgu ES digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu ID karti vai pasi. Lai nodrošinātu biļešu un Covid-19 sertifikātu pārbaudi, lūdzam ierasties vismaz 30 min pirms izrādes sākuma.

Fotogrāfs - Jānis Deinats

SKATĪTĀJU VĒRTĒJUMS

 • Irēne
  28. decembris 2019, 01:34

  Pievienojos tiem skatītājiem, kuri šo sauc par amatierteātra cienīgu lugu. Tik ļoti sekla. Jā, Keišs izvelk. Taču kopumā - ļoti labi aktieri gvelž klišejiskas muļķības. Otrais cēliens bija labāks, dinamiskāks, taču pirmajā vispār nebija skaidrs, par ko jāsmejas.

 • Sintija
  3. decembris 2019, 07:19

  Taapat kaa filmaam arī teātra izrādēm ir žanrs- šī ir komēdija!! Un Lieliska komēdija!!! Paldies JRT par komēdiju! Kopš Brīvā kritiena nebiju tā smējusies!! Un ir tik labi,izlasīt atsauksmes pēc izrādes noskatīšanās nevis pirms. Un jebkura izrāde atklāj to,ko mēs esam gatavi uzņemt,cik tālu esam atvēruši savu prātu un vai neesam kkur iestrēguši!!! Baudam, izbaudam un kritizējam tikai sevi!!

 • Skaisle
  25. novembris 2019, 12:09

  Kopš ilgākiem laikiem atkal gāju prom no izrādes apmierināta par 101%.
  Man patika viss - luga, aktieri, režija, mūzika, scenogrāfija, ļoti skaisti tērpi .
  Mana favorīte ir Baiba Broka, bet godīdi atzīstu, ka ģeniāli bija visi aktieri.
  Tagad gribu biļetes uz šo izrādi dabūt saviem radiem - tā būtu tik jauka dāvana.

Lai nodrošinātu labāku pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk